Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Haziran 2021, 14:44   #1
HeatherTaugS
Junior Member
 
Üyelik tarihi: 28 Mayıs 2021
Bulunduğu yer: Russia
Mesajlar: 4
Standart XEVİL 5.0'ı ücretsiz olarak nasıl İndirebilirim

En Ateşli Sex İçin Arayın 0023780009232


SEO, SMM, çevrimiçi pazarlama veya cryptocurrency ile mi çalışıyorsunuz ?

Xevil, sınırsız sayıda captcha çözümü, iplik numarası sınırı ve en yüksek hassasiyet ile en iyi captcha çözücü aracıdır!
Xevil 5.0, Google captcha, Yandex captcha, Microsoft captcha, Steam captcha, SolveMedia, ReCaptcha-2 ve (evet!!!) Recaptcha-3 de.

1.) Esnek: standart olmayan captcha'lar için mantığı ayarlayabilirsiniz
2.) Kolay: sadece xevil'i başlatın, 1 düğmesine basın-ve uygulamanızdan veya komut dosyanızdan captcha'ları otomatik olarak kabul edecektir
3.) Hızlı: Basit captcha'lar için 0,01 saniye, yaklaşık 20..ReCaptcha-2 için 40 saniye ve yaklaşık 5...ReCaptcha-3 için 8 saniye

Xevil'i herhangi bir SEO / SMM yazılımı, herhangi bir şifre denetleyicisi ayrıştırıcısı, herhangi bir analitik uygulaması veya herhangi bir özel komut dosyası ile kullanabilirsiniz:
XEvil, iyi bilinen anti-captcha hizmetlerinin çoğunu destekler API: 2Captcha.com, RuCaptcha, AntiGate (Anti-Captcha), DeathByCaptcha, etc.

Müşterilerimiz tasarruf ve çok para kazanmak!

İlgini çeker mi? Daha fazla bilgi için Google veya YouTube "XEvil" de arama yapın
Bunu okudun - o zaman işe yarıyor! ))

http://xrumersale.site/

__
P.S. Ayrıca bakınız:
XEvil 5.0 cryptocurrency öldürdü! , XEvil 5.0 cryptocurrency öldürdü! , Google ReCaptcha-2 ve ReCaptcha-3'ün en iyi çözümü, Kayıp iş mi? Bu program çok para kazanmak için yardımcı olur! , Xevil 5.0: en iyi Anti-ReCaptcha çözümü , XEvil 5.0 cryptocurrency öldürdü!
__________________
http://XEvil.Net/
HeatherTaugS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla