Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Nisan 2016, 14:15   #1
ArTeMiSs
Admin

Standart Karıma kilot alırken kabinde sikiş yaptım

En Ateşli Sex İçin Arayın 0023780009232
Karıma kilot alırken kabinde sikiş yaptım
Karıma iç çamaşır almaya gittim,o akşam bizim izin çok güzel ve çok özeldi,evlilik yıl dönümümüz daha ne olsun,mağaza dan içeri girdiğimde hoş bir kadın beni karşıladı,üzerinde bol bir tişört ayağında siyah dar tayt tam bir afet bir kadında,hangi görünce içiniz bir gıdıklanır ya,haa işte o türden bir kadın,hoş geldiniz nasıl yardımcı olabilirim diyerek aramızda sohbet başladı,evlilik yıl dönümüm eşime iç çamaşırı almak istiyorum dedim,kadın bana tek tek iç çamaşırlarını göstermeye başladı,eşiniz benim yaşlarımda var mı diyerek,kendine aldığı iç çamaşırları bana göstermeye başladı,hele siyah bir tanga gösterdi,bu çok hoş duruyor giyince,bende 3 rengi var dedi ya,orada erimiştim aklımda bir anda kadını çıplak gördüm,siyah külotla hayal etmeye başladım,beyfendi buradamısınız diyerek beni tekrardan kendime getirdi,en sonun da bir takım beğendim ama sütyen olur mu olmaz mı bilmiyordum,dilerseniz ben denerim ona göre karar verin dedi,eşim mağazada çalışan Serap hanım gibi vardı fiziği.
Soyunma odasına girdi bende kapıdaydım,2 dakika sonra soyunma odasının kapısını açarak sütyeni bana gösterdi,çok güzel olmuştu,göğüsleri karımın göğüslerinden biraz daha dik ve daha güzel duruyordu,rica etsem iç çamaşırını da dener misiniz dedim,sizi mi kıracağım diyerek tekrar dan kapı kapattı ve külotu da giydi ve kapıyı açtı,külot adeta amının arasına sıkışmıştı ve kalçaları arakaya doğru çıkıktı beni soyunma kabinine çekti ve üzerimi çıkarmaya başladı,pantolonu indirir indirmez yarağı ağzına verdim,serap hanım süpersiniz devam edin diyordum,karım sizin gibi güzel yalamıyor,lütfen devam edin diyordum,kusura bakmayın daha fazla dayanamayacağım diyerek ayağa kalktı karıma alacağım külodu eliyle tutarak kenara kaydırdı ve amı kabak gibi açıldı,hemen arkasına geçerek yarağı elime aldım amına doğru götürdüm,o da külotu ayırmış yarağımı gelişini bekliyordu,yarağımı tükürükle ıslatıp,amcığa yerleştirdim ve sikmeye başladım çok ses çıkmasın diye yavaş yavaş sikiyordum,sütyeni de açtım ve göğüslerini avuçlamaya başladım,taş gibiydi göğüsleri biraz daha siktikten sonra yarağı çıkardım ve göğüslerine boşalmaya başladım…Birden sallanmaya başladım karım kübra, Hüseyin kendine gel diyerek beni sallıyordu meğersem yaşadıklarım rüyaymış
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla