Adını Sen Koy dizisinde yeni hafta çekimleri devam ederken geçen haftanın aksiyonu aynen devam eder. Adını Sen Koy dizisi 56. bölümü ile 5 aralık pazartesi 17:30 da yeni bölümü ile ekranlarda olacak.

 

Asya’nın fidye için kaçırıldığını öğrenen Ayşe’nin dünya başına yıkılmıştır. Ayşe çok kötü olsa da kızı için bu süreç içinde metanetli olmalıdır. Asya’nın babası Nihat’da oldukça sıkıntılanmış ve bunu yapanların kimler olacağı konusunda düşünmeye başlamıştır.

Ömer ise parayı teslim etmeyi planlarken Tayfun’un yaptığı baskınla şok olmuştur. Polisleri gören Alev’in adamları her ne kadar Alev silah kullanmayı yasaklasa da silaha sarılmış ve polisle çatışmışlardır. Zehra ise bu karışıklıktan yararlanır ve Asya’yı da alarak kaçmak ister. Asya ve Zehra’nın kaçtığını gören Necmettin Zehra’yı ve Asya’yı yakalar. Polis ise fidyecileri elinden kaçırdığını düşünürken Ömer’e gelen bir telefon ile Ömer yıkılır. Telefonda polisin işe karıştığı için her şeyin bittiğini ve anlaşmanın bozulduğunu söyleyen İzzet çoçuğu da öldüreceğini söyler. Ömer ise çaresiz ve korkmuştur.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here