Afra Fikir Hakları Danışmanlık Türkiye Geneli Personel Alacak!

Afra Fikri Hakları Danışmanlık A.Ş. Türkiye genelinde, daha önce hibe projelerinde görev almış tecrübeli uzman ve uzman yardımcıları alımı yapmaya hazırlanıyor.

Genel Merkezi Denizli’de bulunan Afra Fikri Hakları Danışmanlık A.Ş. Erzurum, Samsun, Antalya ve Diyarbakır şubeleri ile aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmekte olan bir firmadır. Firma, TKDK – AB – Dünya Bankası ve KOSGEB gibi hibe projelerinde, aktüerlik – eksperlik – araç hasar ve değer kaybı tesbiti gibi trafik kazalarında, iş kazaları için önleyici tedbirlerde, kredi kuruluşu masrafları tesbit ve hesaplamaları gibi finans danışmanlığı ile, marka patent tasarım tescili ile, bilirkişilik raporlamaları gibi uzman mütalaası ile, imar uygulamasından yeşil alan çözümü ile, etüt – yatırım danışmalığı – analizler gibi enerji yönetimi ile hizmet veren bir kuruluş olup, bu alanda çalışabilecek tecrübeli ‘BAY’ ekip arkadaşları aramaktadır.

Afra Fikri Hakları Danışmanlık A.Ş.’nin İş İlanına Başvuracak Adaylarda Aradığı Genel Nitelikler

Afra Fikri Hakları Danışmanlık A.Ş. uzman ve uzman yardımcısı görevi için bu iş ilanına başvuracak adayların ‘BAY’ olmasını önemle belirtmektedir. Yükselmeyi ve kariyer sahibi olmayı hedefleyen, sürücü belgesine sahip, seyahat engeli bulunmayan ve devamlı olarak araç kullanabilen olması da aranan nitelikler arasında yer almaktadır. Adayların aynı zamanda dış görünüşüne önem veren, diksiyonu ve insan ilişkileri düzgün, iş takiplerini sonuna kadar yürütebilecek ve öz güven sahibi kişilerin olması istenmektedir. Firma esnek çalışma saatlerine sahip olup, bu durum işe alınacak adaylar için sorun teşkil etmemesi gerekmektedir. İşe alınan uzman ve uzman yardımcıları, merkez ve tüm temsilciliklerde, hatta ilerleyen süreçlerde açılacak olan şubelerde görevlendirilecektir.

Başvuru yapılacak şehirler arasında öncelik verilen şehirlerden bir tanesi de Bartın olarak geçiyor.

Siz de bu iş ilanına başvuru gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki kopyalayıp, adres çubuğunuza yapıştırarak ziyaret edebilirsiniz:

http://www.kariyer.net/is-ilani/afka-fikri-haklari-danismanlik-a-s-danisman-1762043

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here