Akın: “BAHMER Olarak 24 Saat Görev Başındayız.”

Yol açma ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam eden Bartın Belediyesi'nin BAHMER ekibine, 227 38 11 no'lu telefon üzerinden ulaşarak, mahalle veya semtinizde temizlenmesini istediğiniz alanları bildirebilirsiniz.

Bartın Belediyesi’nin bünyesinde oluşturulan Belediye Acil Hizmet Merkezi (BAHMER) kar ile mücadeleye 7 gün 24 saat devam ediyor.

Bartın Belediyesi Başkanı Cemal Akın, Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin ve Daire Müdürlerinin koordinasyonu ile birlikte yapılan ortaklaşa çalışma ile Bartın Merkez ilçesinde yer alan ana yolların tamamı temizlenerek kullanıma açıldı.

Bartın şehir merkezinde kar temizleme çalışmalarına son sürat devam ettiklerini dile getiren Cemal Akın, halk otobüslerinin seyahat etikleri tüm yolların temizlendiğini söyledi. 200 personel ile hizmet verdiklerini söyleyen Başkan Akın, herhangi bir ihtiyaç olması halinde 227 38 11 no’lu telefon üzerinden BAHMER‘e 24 saat ulaşılabileceğini dile getirdi.

Yol açma ve tuzlama çalışmalarına aralıksız devam eden Bartın Belediyesi’nin BAHMER ekibine, 227 38 11 no’lu telefon üzerinden ulaşarak, mahalle veya semtinizde temizlenmesini istediğiniz alanları bildirebilirsiniz.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here