Akın, Yoğun Ziyaret Programına Devam Ediyor

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yılın ilk mesai gününde yoğun bir ziyaret programı gerçekleştirdi. İşte Akın'ın ziyaretlerinden satır başları.

Yaptığı çalışmalar ile Bartın halkının gönlüne taht kuran Bartın Belediyesi Başkanı Cemal Akın, günlük ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni yılın ilk iş günü olan 2 Ocak 2017’de gerçekleştirdiği ilk ziyaretine, ihalesi yeni gerçekleştirilmiş olan Gazhane Parkı ile başlayan Akın, bölgede başlanılan söküm çalışmalarını yakından takip etti. 1 milyon 850 bin Türk Lirası değerinde yapılan Gazhane Parkı ihalesi, yapılacak ilave hizmetler ile birlikte toplamda 2.5 milyon Türk Lirasına mal olacağını dile getiren Akın, Gazhane Parkı için şimdiden güzel dileklerini iletti.

Kursları Ziyaret Etti

Gününün büyük bir kısmını Tuna Mahallesi’nde yer alan kursları ziyaret ederek geçiren Bartın Belediyesi Başkanı Cemal Akın, beraberinde olan Tuna Mahallesi Muhtarı Nihan Taner ile birlikte önce Aytop Üstündağ’ın öğreticisi olduğu tel kırma kursunu, devamında Sönmez Tığ’ın öğreticisi olduğu ipek koza kursunu ve Gülay Maden’in öğreticisi olduğu nakış kursunu ziyaret ederek kursiyerler ile muhabbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.

El işi kursları sonrası Bartın Müftülüğü’ne bağlı olan Şehitlik Kur’an Kursu’nu ziyaret eden Akın, kurs öğretmeni Gülcan Civelek görüştükten sonra, kursiyerler ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Nişan Yüzüklerini Taktı

Bartın Belediyesi’nde Güvenlik Amiri görevinde yer alan Salim Önal ve Ayla Önal’ın kızlarının nişanını ziyaret eden Akın, Merve-Erdem çiftinin nişan yüzüklerini taktı. Nişan töreninde konuşan Akın “Genç çiftimize mutluluklar, her iki aileye de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Akşam Ziyaretleri İse Spor Merkezlerine

Çağdaş Spor Merkezi Mega Spor Salonu ve Kaplan Doğdu Spor Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Akın, hem spor merkezi sahipleriyle sohbet ettikten sonra spor salonunda yer alan vatandaşlar ile de sohbet etmeyi ihmal etmedi.

 

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here