Amasra Belediyesi’nden Davet

0
7

15 Temmuz’da Fetullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sonrasında, darbe şehitlerine ve milli iradeye saygı göstermek amacıyla ülkemiz genelinde bir çok etkinlik yapıldı, bir çok sokak, iş yeri, cadde şehitlerin adıyla şanlandırıldı.

Bu etkinliklerden bir tanesi de Amasra Belediyesi tarafından gerçekleştiriliyor. Kaleşah Mahallesi İlköğretim Okulu karşısında bulunan alanda peyzaj ve çevre düzenlemesi yapan Amasra Belediyesi, alana yapılan parkın ismini “15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı” olarak belirledi.

19 Aralık 2016 Pazartesi günü saat: 14.00’da gerçekleşecek olan “15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Parkı Açılış Töreni” Kaleşah Mahallesi İlköğretim Okulu’nun karşısında gerçekleşecek. Açılış törenine tüm halkımız davetlidir.

 

Bir önceki haber metnimiz olan Timur, Emniyet Müdürlüğüne Taziye Ziyaretinde Bulundu başlıklı içeriğimiz amasra, belediye ve emniyet hakkında güncel bilgiler yer alıyor. Ziyaret etmek istersiniz diye düşünüdük 🙂

Paylaş
Bartın'ın en kapsamlı ve güncel internet portalı : Bartın YaşamBartın Yaşam, Bartın'da gerçekleşen olaylarla ilgili haberleri, kültürel ve sektörel etkinlikleri, sinema bültenlerini ve belediye çalışmalarını tanıtan bir internet portalıdır.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here