Arçelik, üstün özellikleriyle yüksek enerji tasarrufu sağlayan ev tipi Inverter klimaları mağazalarında tüketicilerin beğenisine sunuyor.

 

 

Arçelik’in yeni tasarladığı klimalar, evleri serin bir yaza hazırlayacak. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan ev tipi inverter klimalar, teknolojik özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Ultra Ionizer+ Inverter Klima

Arçelik’in A++ sınıfında yer alan Ultra Ionizer+ Inverter Klimaları, Enerji Kontrol özelliği sayesinde tek tuşla odadaki kişi sayısı, sıcaklık ve koşullara göre %40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Ultra Ionizer+ özelliği sadece klimanın verdiği havayı değil, çevredeki mikroskobik partikülleri de temizliyor. Yumuşak hava tuşu ile mükemmel sıcaklık ve konforlu hava hacmini yönetiyor.

Daha büyük gizli ekranlı şık iç ünite tasarımına sahip olan klimanın anlık olarak ne kadar enerji tükettiğini klimanın iç ünitesi üzerinde görüntülenebiliyor. Kolay çıkarılabilir filtre ile klimanın temizliği tek adımda yapılabiliyor. 3M Filtre mikroskobik partikülleri uzaklaştırarak temiz bir ortam yaratıyor. Ionizer+ Otomatik temizleme teknolojisine sahip bu ürün, sessiz modda çalışma imkanı sağlıyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here