“Ayrılık Provaları” 18 Şubat’ta Sahneleniyor

24. yılını kutlayan Bartın Bölge Tiyatrosu, 18 Şubatta "Ayrılık Provaları" isimli 2 perdelik oyunlarını Bartın Kültür Merkezi'nde sahneleyecekler.

Tiyatro Hakkında:

Metin Üstündağ’ın “Görüşmeyeli Uzun Zaman Oldu” isimli eserinden yola çıkarak Fatih Pestil tarafından yazılıp, yönetilen “Ayrılık Provaları” isimli tiyatro oyunu, 18 Şubat akşamı Bartınlı seyiriciler ile buluşuyor.

2 Perdelik komedi oyunu olan Ayrılık Provalarının oyuncularından Batuhan Burak Demirtaş, 2016 yılında XVI. Direklerarası Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü, Ezgi Gecegörür ise yine 2016 yılında XVI. Direklerarası Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu Ödülüne sahip olmuş başarılı oyunculardan.

Batuhan Burak Demirtaş, Ezgi Gecegörür ve Ahmet Balcı tarafından oynanacak olan oyunda ışıktan Doğukan Usta, müzikten Berkay Özcan sorumlu. Oyunun Genel Sanat Yönetmeni ise Zafer Gecegörür.

Etkinlik Detayları:

Tarih:

18 Şubat 2017 Perşembe

Saat:

18.00

Yer:

Bartın Kültür Merkezi
Tuna Mah. Kanlı Irmak Cad No:282 Merkez/Bartın

Ücret:

Belirtilmemiş.

Etkinliğe ait tüm bilgiler organizasyon firması tarafından değiştirilebilir, revize edilebilir veya iptal edilebilir. Herhangi bir aksama kapsamı, BartinYasam.com ile bağlantılı değildir, sorumlu tutulamaz.

Bu etkinliğin görsel, metin ve paylaşım hakları tamami ile www.bartinyasam.com’a aittir.
BartınYaşam’dan izinsiz herhangi bir etkinliğin (konser, imza günü, fuar, festival, şenlik, kongre, sempozyum) içeriğinin kopyalanması, kaynak göstermeden alıntılanması hukuki yollara başvurmamızı gerektirecektir.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here