Gold Production’un yapımını üstlendiği ve başrollerinde Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur gibi isimlerin yer aldığı ‘Babam ve Ailesi’ 19 Eylül akşamı 20.00’da Kanal D’de izleyicileri ile buluşuyor.

Kanal D’nin başrollerini Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Erdem Akakçe, Emel Göksu,Caner Şahin, Eva Dedova, Sera Kutlubey, Can Albayrak, Zeynep Doğa Doğuşlu, Hakan Altuntaş, Sezin Bozacı, Ecem Simge Yurdatapan, İlker Özer, Kubilay Karslıoğlu, Fulya Ünvan, Emre Başer’in paylaştığı yeni dizisi “Babam ve Ailesi”nin yayın tarihi belli oldu.

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, senaryosunu Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı “Babam ve Ailesi” 19 Eylül Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

İlk tanıtımının yayınlanması ile büyük beğeni toplayan, internet ve sosyal medyada da adından söz ettiren, bir baba iki aile hikayesinin ele alındığı Babam ve Ailesi’nin genel hikayesi şöyle:

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğluMert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkıNilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadarAdana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here