Bartın Belediyesi tarafından 20.’si düzenlenen Kitap Fuarı, düzenlenen etkinliklerin ardından sonra erdi.

 

Bartın Belediyesi tarafından 20.’si düzenlenen Kitap Fuarı, düzenlenen etkinliklerin ardından sonra erdi. 23 Kasım’da yapılan açılış kokteyliyle birlikte başlayan fuarda, söyleşiler, imza günleri ve çeşitli etkinlikler yapıldı.

Fuar kapsamında, stant açan 13 yayınevi çok sayıda ve çok çeşitli kitaplarla kitapseverlere adeta bir kitap şöleni sunarken fuara katılan 12 yazar düzenlenen söyleşi ve imza günlerinde öğrencilerle ve Bartın halkıyla buluştu.

23 Kasım’da gerçekleşen açılış töreni ile kapılarını Bartın Halkına açan Fuar da Gülsüm Işıldar, Bartın Eski Valisi İsa Küçük, İsmail Koncuk, Ayla Kutlu, Prof. Dr. Erdoğan Atmış, Ali Türkşen, Mustafa Kademoğlu, Hidayet Karakuş, Sabahattin Yalkın, Ahmet Haldun Terzioğlu, Tarık Çıtak ve Savaş Ünlü yapmış oldukları söyleşi ve imza günleri ile öğrencilerle ve Bartın halkıyla buluştu.  Ayrıca fuar kapsamında Bartın Bilim Eğitimi Derneği tarafından düzenlenen “ Mucitler Atölyesi Sergisi” ile Derneği tarafından düzenlenen “ Gençler Şiirle Yarışıyor” isimli şiir yarışması düzenlendi.

AKIN: “YAZARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, düzenlenen etkinliklerin ardından bir açıklama yaptı. Akın, açıklamasında, “Bartın Belediyesi olarak 20.’sini düzenlediğimiz Kitap Fuarı’mızda birbirinden değerli yazarlarımızın söyleşileri ile okurlarıyla buluşmasından dolayı memnuniyet duymaktayım. Fuarımıza katılarak bizleri mutlu eden yazarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

1 Yorum

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here