Bartın, Arka Sokaklar’daki Plakayı Konuşuyor!

“Reklamın iyisi kötüsü olmaz”cılar için iyi bir haber olsa da biz sevinsek mi üzülsek mi bilemedik.

Uzun senelerdir ekranların fenomen dizi olarak tanınan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisi Bartınlıları kızdırdı. Arka Sokaklar dizisinin Safranbolu’da çekilen hırsızlık sahnesinde 74 plakalı vasıta kutlanılması Bartın halkının büyük tepkisini çekti.

Ekranların sevilen ve en çok izlenen Arka Sokaklar dizisinin Safranbolu’da çekilen hırsızlık sahnesinde 74 plakalı vasıta sosyal medyada münakaşa hususu oldu.

Uzun senelerdir ekranların fenomen dizi olarak tanınan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisi Bartınlıları kızdırdı. Dizinin Bartın‘ın komşu ili Karabük’ün tarihi ilçesi Safranbolu’da çekilen kısmında senaryo gereği çekilen hırsızlık sahnesinde 74 plaka vasıta kullanılması Bartınlıların büyük tepkisine namacıyla oldu.

Dizinin dikkatli takipçileri o sahnedeki 74 plaka ayrıntısını fark edip sosyal medyada paylaşması üzerine çoğu Bartınlı vatandaş fotoğrafı kendi hesaplarında da paylaşarak reaksiyonlarını dile getirdiler. Dizide çekilen hırsızlık sahnesinde hırsızlar tarafından sarfedilen vasıta plakasının 74 olması Bartın’ın imajını zedelediği gerekçesiyle meydana gelen reaksiyonlar aynı görüşte olmayan sosyal medya kullanıcıları arasında zaman zaman münakaşa içeriğine de döndü.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here