Bartın Belediyesi’nden “Halkoyunları Şöleni”

Bartın Belediyesi'nin organize ettiği "Halkoyunları Şöleni" 1 Nisan Cumartesi günü Bartın Kültür Merkezi'nde gerçekleştirlecek.

Etkinlik Hakkında:

Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Müdürlüğü Halk Dansları Topluluğu’nun her yıl geleneksel olarak organize ettiği ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan şölen, 1 Nisan 2017 günü Bartın Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Minik Grup, Yıldız Grup, Altın Kızlar HSM Grubu, Potpori, Adıyaman, Azeri, Roman ve Bartın yöresinin kız ve erkek oyunlarının sergileneceği etkinlik, 1 Nisan 2017 günü saat 19.00’da Bartın Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olup, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Etkinlik Detayları:

  • Tarih: 1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Başlangıç Saati: 19.00
  • Tahmini Bitiş Saati: 22.30
  • Bilet Fiyatları:
    • Ücretsiz
  • Yer: Bartın Kültür Merkezi
    Adres: Tuna Mah. Kanlı Irmak Cad. No:282 Merkez/Bartın

Etkinliğe ait tüm bilgiler organizasyon firması tarafından değiştirilebilir, revize edilebilir veya iptal edilebilir. Herhangi bir aksama kapsamı, BartinYasam.com ile bağlantılı değildir, sorumlu tutulamaz.

Bu etkinliğin görsel, metin ve paylaşım hakları tamami ile www.bartinyasam.com’a aittir.
BartınYaşam’dan izinsiz herhangi bir etkinliğin (konser, imza günü, fuar, festival, şenlik, kongre, sempozyum) içeriğinin kopyalanması, kaynak göstermeden alıntılanması hukuki yollara başvurmamızı gerektirecektir.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here