Bartın Emniyeti’nde Yeni Atamalar

2016 yılı atamaları, Emniyet Müdürlüğü'nce yapıldı. İşte Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan Bartın atamaları!

0
23

Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yeni atamalar ile bir çok ilde şube ve emniyet müdürleri pozisyonlarında değişikliğe gidildi. Bartın’da bu şehirlerden bir tanesi.

2016 yılı genel atamaları çerçevesinde gerçekleştirilen Emniyet teşkilatına ait atamalar gerçekleşti. Gerçekleştirilen bu atamalarda, 2. sınıf, 3. sınıf, 4.sınıf Emniyet Müdürleri ve Emniyet Amiri rütbelerini kapsarken, yapılan değişikliklerden Bartın’da etkinlendi.

İşte Bartın Emniyet Atamaları

Yapılan yeni atamalar kapsamında, Bartın Emniyet Müdür Yardımcısı olan Uğur Oral, Bitlis Emniyet Müdür Yardımcısı görevine atanarak, Bartın’dan ayrıldı. 4. Sınıf emniyet Müdürlüğü görevine ise Şırnak’ta görev yapan İrfan Yıldız atandı.

Yeni görev yerlerinde memurlarımıza başarılı bir dönem dilerken, ülkemizin tepesinde dolaşan kara bulutların bir an önce dağılmasını temenni ediyoruz.

Bir önceki haber metnimiz olan Yeni Çipli Kimlikler 2 Ocak'ta başlıklı içeriğimiz bartında yeni kimlik, çipli kimlik ve yeni kimlik hakkında güncel bilgiler yer alıyor. Ziyaret etmek istersiniz diye düşünüdük 🙂

Paylaş
Bartın'ın en kapsamlı ve güncel internet portalı : Bartın YaşamBartın Yaşam, Bartın'da gerçekleşen olaylarla ilgili haberleri, kültürel ve sektörel etkinlikleri, sinema bültenlerini ve belediye çalışmalarını tanıtan bir internet portalıdır.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here