Bartın Sinemasında Bu Hafta

Bartın Dervişoğlu Sinemaları'nda 9 Şubat itibariyle gösterime giren tüm filmler!

9 Şubat 2017 Cuma günü itibariyle Bartın Dervişoğlu Sinemaları’nda gösterime giren tüm filmleri detaylı bir şekilde inceledik. Geçtiğimiz yıl serinin ilk filmi olan “Grinin Elli Tonu” ile büyük bir başarıya imza atan ekip, serinin ikinci filmi olan “Karanlığın Elli Tonu” ile tekrar beyaz perdede. Yine serisinin ikinci filmi olan John Wick’te Bartın sinemalarında gösterimde.

Mükemmel bir hafta geçirmek için, hadi; sende sinemaya!

1Karanlığın Elli Tonu

“Grinin Elli Tonu” ile müthiş bir gişe rekoruna imza atan ekip, serinin ikinci filmi olan “Karanlığın Elli Tonu” ile tekrar beyaz perdede.

2Çalgı Çengi: İkimiz

Çalgı Çengi filminin devamı niteliğinde çekilen Çalgı Çengi: İkimiz filmi kahkaha tufanı ile beraber geldi.Talihsizlikleri yüzünden müzik dışında hiç bir özel yeteneği olmayan iki kuzen ünlü olmak için yola çıkıp bir şekilde mafya dünyasına girmeyi başarmalarını konu alan film, seyircisinden tam not almayı başardı.

3John Wick 2

Başrollerinde Ruby Rose, Keanu Reeves gibi önemli isimlerin oynadığı, serinin ikinci filmi John Wick 2, Bartın Dervişoğlu Sinemaları’nda!

4Olanlar Oldu

Uzun soluklu bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönen Ata Demirer, başrollerini Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Seda Güven gibi başarılı isimlerle paylaştığı “Olanlar Oldu” ile başarılı bir çıkış yakalamayı başardı.

5Moana

Walt Disney Animasyon Stüdyolarının hazırladığı nefes kesici, ‘bilgisayar animasyonu’ macera Moana, kendini usta bir kaşif olarak kanıtlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur bir gencin hikayesini konu alıyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here