Karadeniz’in Mutlu Kenti : Bartın  

Karadeniz sahilinin, en güzelini sınırları içerisinde barındıran Bartın, yaz aylarında tatilcilerin uğrak noktası olma özelliğinin yanı sıra, etkinlikleri, konserleri, festivalleri ile mutluluk hormonu dağıtma özelliği taşıyor 🙂

1991 doğumlu olan Bartın, 59km’lik minik bir kesitiyle Karadeniz’in hırçın dalgalarını ağırlayan bir sahile sahiptir. İl olmadan önce Zonguldak’ın bir ilçesi olan Bartın, yüksekliği en fazla 2000m olan dağlarıyla, yeşiliyle, doğasıyla kendine hayran bırakmaktadır.

Şehir merkezi denizden 10km kadar içeride kurulmuş olup; tarihi, turistik değerleri, ormanları ve doğal güzellikleri yönünden Türkiye’nin çok önemli ve gelişmekte olan illerinden biridir. Zonguldak, Karabük ve Kastamonu illeriyle komşudur.

Yeşiliyle, deniziyle, doğasıyla ve insanıyla tam bir mutluluk kenti olan Bartın, gelişmekte olan ticari yönüyle de yakın gelecekte adından sık söz ettirecek şehirlerden biridir.

BartınYaşam temel vizyonu olarak, gelişmekte olan Bartın’ın, sektörel, kültürel gelişmelerini yakından takip ederek, Bartın halkını Bartın etkinliklerinden, Bartın festivallerinden, Bartın’daki belediye çalışmalarından ve ekonomik yatırımlardan haberdar etmeyi benimser.

Bu vizyon temelinde, BartinYasam.com üzerinden,

 • Bartın Etkinlikleri
 • Bartın Haberleri
 • Bartın Konserleri
 • Bartın Kafeleri
 • Bartın Otelleri
 • Bartın Gezilecek Yerleri
 • Bartın Tarihi
 • Bartın Yemekleri
 • Bartın Kültürü

gibi temel başlıklar üzerinden bilgi sahibi olabilir, Karadeniz’in mutlu kenti Bartın’ı yakından takip edebilirsiniz.

 İmtiyaz Sahibi / Grantee 
Pınar Çürük – p.curuk@bartinyasam.com

 Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief 
Caner Sağır – c.sagir@bartinyasam.com

 Web Editörü / Web Edito
Orhan Babaeski – o.babaeski@bartinyasam.com

 Gece Editörü / Night Editor 
Meltem Canalan – m.canalan@bartinyasam.com

 Kurumsal İletişim/ Corporate Communications 
Caner Sağır – c.sagir@bartinyasam.com

 Editörler / Editors 

 • Meltem Canalan – m.canalan@bartinyasam.com
 • Gülten Ekşi – g.eksi@bartinyasam.com
 • Seda Yılmaz – s.yilmaz@bartinyasam.com
 • Ahmet Öksüz – a.oksuz@bartinyasam.co

 Hukuk Danışmanı / Jurisconsult 
Yusuf Gürer – y.gurer@bartinyasam.com

 Reklam İletişim / Advertising Communication 
Caner Sağır – info@bartinyasam.com

 Yazılım – Sistem Yönetimi 
Web sitemizde WordPress 4.7.1 sürümlü alt yapı kullanılmaktadır.
Tema: Newspaper7 by tagDiv Sürüm: 7.5-7.6

 Yer Sağlayıcı 
SpeedHosting.com.tr

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2016 BartinYasam.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları bartinyasam.com’a aittir. BartinYasam.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar BartinYasam.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.bartinyasam.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. BartinYasam.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

© Copyrigth 2016 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the BartinYasam.com. However, sometimes the BartinYasam.com uses third parties to process your information. BartinYasam.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the BartinYasam.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the BartinYasam.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the BartinYasam.com and its services. When you use BartinYasam.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Bartinyasam.com cookies section of our full Privacy Policy.