Bartın OSB-Akçakoca Elektrik Enerjisi İletim Hattı Projesi Çalışmalarına Başladı

Bartın OSB-Akçakoca Elektrik Enerjisi İletim Hattı Projesi Çalışmalarına Başladı. Türkiye Elektrik İletim A.Ş Genel Müdürlüğü Bartın’daki projeye başladı. Proje 380 kilovat gerilimli Akçakoca Elektrik İletim Hattı Projesi. Projeye başlandı. Proje kapsamında, Kurtköy, Yanaz, Geriş, Terkehaliller, Tabanözü, Akçalı, Epçilerkadı, Epçiler, Serdar, Kaşbaşı, Gürpınar, Kışla, Çamaltı, Akpınar, Okçular, Kaman, Uzunöz, Dallıca, Akgöz, Kocareis, Topluca, Karasu, Saraylı, Şahne, Çakırdemirci, Ulugeçitkadı, Arıönü, Beşköprü, Gözpınar, Kızılelma, Akbaba, Küçükkızılkum, Büyükkızılkum, Gürgenpınarı yerleşim yerinden geçecek olan elektrik enerjisi iletim hattı için bir toplantı yapıldı. Toplantı, Boğaz Mevkiinde bulunan Boğaz Restoran’da tüm Halkın Katılımı ile gerçekleştirildi. Organize Sanayi Bölgesi yanı sıra Bartın il çevrelerindeki vatandaşların da katılımı yoğun bir toplantı oldu.

Maden Mühendisi Ulaş Erdik Halkı Bilgilendirdi

Toplantıda Maden Mühendisi Ulaş Erdik bir konuşma yaparak vatandaşları bilgilendirdi. Hatla ilgili halkın bütün soruları cevaplandı ve detaylı bir şekilde proje ile ilgili bütün bilgiler anlatıldı. Toplantıya proje ile ilgili bütün ekipler katılım sağladı. Vatandaşları ve sanayicileri oldukça sevindiren bu haber ile vatandaşlar projenin bir an önce tamamlanmasını dört gözle bekliyor. Bartın iline büyük katkısı olacak enerji projesinin üstünde yetkililer sıkı bir şekilde duruyor ve takip ediyor.

Albayrak Konuştuğunu Yapıyor

Bakan Albayrak’ın televizyon programlarında yaptığı açıklamalar birer birer yerini buluyor. Türkiye Enerji konusundaki çalışmalarını hız kesmeden devam etmekte. Ülkenin her bir kesimine, her ilini tek tek inceleyerek başarılı mühendisler ile kalkınma projeler devam etmekte. Bunlardan birisi de Bartın’ın çok ihtiyacı olan enerji projesi ile o da nihayet start verdi. Bu tür haberler milletimize, halkımıza güç vermekte ve devlete olan güvenini sadakatini arttırmakta. Sayın Bakanımız Berat Albayrak’a da başarılı proje ve takiplerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bartın halkı çok mutlu.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here