Ulus’ta 2 gün 8’er Saat Elektrik Olmayacak!

Bartın'ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca mevkiinde 15 ve 16 Şubat tarihlerinde Başkent EDAŞ tarafından planlı elektrik kesintisi yapılarak bakım, onarım ve yatırım çalışmaları gerçekleştirilecek.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’den yapılan yazılı açıklama ile 15 ve 16 Şubat’ta Ankara, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Zonguldak’ta bazı muhitlerde planlı elektrik kesintisi yapılacağı açıklandı.

Başkent EDAŞ tarafından yapılan yazılı açıklamada, 15 ve 16 Şubat günleri Bartın ve çevre şehirlerinin bazı muhitlerinde planlı elektrik kesintisi yapılacağı duyuruldu. Tam 8 saat sürecek elektrik kesintisinin bakım, onarım ve mevcut hasarları gidermek üzerine olduğunu bildiren EDAŞ, kesinti yapılacak muhitleri gün ve saat aralığına göre yayınladı.

15 Şubat Elektrik Kesintisi

İleriye dönük bakımlar ve mevcut hatalarda onarımları gidermek üzere kesinti yapacağını duyuran Başkent EDAŞ, 15 Şubat Çarşamba günü saat 09.00 ila 17.00 arasında Kumluca beldesinin Hisarköy’ünde Müyesseroğlu mevkiinde planlı elektirik kesintisi yapılacağını duyurdu.

15 Şubat Çarşamba günü 09.00 ila 17.00 arasında kesinti yapılacak yerler arasında Kumluca beldesinin Akörensöküler mevkiinde Aksaray, Söküler, Bayıslar alanlarında ve Ceyüpler Mevkiinin Yeni alanlarında 8 saat sürecek elektrik kesintisinin yapılacağını duyurdu.

16 Şubat Elektrik Kesintisi

16 Şubar Perşembe günü yapılacak olan elektrik kesintisi yine Bartın’ın Ulus ilçesinin Kumluca beldesinde gerçekleşecek. Karavelioğlu mevkiinde yapılacak olan elektrik kesintisi sabah saat 09.00’da başlayıp, akşam saat 17.00’a kadar sürmesi planlanıyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here