Bartın’ın Şampiyonu Belli Oldu

2016-2017 eğitim-öğretim yılının şampiyonu, okullar arasında Gençlik ve İl Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen turnuvada belli oldu. 

Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürlüğü Bartın Şubesi tarafından düzenlenen basketbol turnuvasındaki erkekler kategorisinde Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi, Turgut Işık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi ve Uğur Temel Lisesi, kızlar kategorisinde ise Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Bartın Anadolu Lisesi, Kumluca Çok Programlı Lisesi derece alan liseler arasında.

2016-2017 Okul Sporları Okullar Arası Gençler Basketbol Müsabakaları sona ererken, erkekler kategorisinde Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi altın madalya almaya hak kazanırken, kızlar kategorisinde Cumhuriyet Anadolu Lisesi altın madalyayı almaya hak kazandı.

Kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir’in elinden alan gençler ile hatıra fotoğrafı çektiren Özdemir, “Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. İl birincisi olan takımlarımızın Bartın dışında bizleri en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyor ve grup müsabakalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here