Bartınspor Güle Oynaya

Bartınspor Güle Oynaya kazanmayı bildi. Amatör Bölgesel Lig kapsamında; bu hafta 25.hafta maçları oynandı. 11.grupta mücadele eden Bartınspor; Bartın Atatürk Stadında seyircileri önünde, Kozlu Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Bartınspor taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği maçta Bartınspor, kolay bir galibiyet aldı. Maç başlar başlamaz stadı dolduran Bartınpor taraftarları, takımlarını tezahüratlar ile desteklemeye başladılar.

İlk Yarı Bartınspor 2-0 Kozlu Belediyespor

Maça fırtına etkisiyle başlayan Bartınspor, ilk golünü dakikalar 5’i gösterirken buldu. Yusuf Demir’in akıl dolu vuruşuyla ağlara gönderdiği top Bartınspor’u 1-0 üstünlüğe taşıdı. Erken gelen gol taraftarları da çoşturdu. Bütün stat erken gelen golü kutlarken Bartınspor oyuncuları, maç 0-0 gibi oynamaya ve ataklar geliştirmeye devam ettiler. Sık sık gol pozisyonlarına giren Bartınspor, 25. dakikada Uğur Yılmaz’ın ayağından gelen golle skoru 2-0’a getirdi. İlk yarıda 2. golü de erken bulan Bartınspor ataklarına hız kesmeden devam etti. 2. golden sonra ilk yarı bitimine kadar 3 net gol pozisyonundan yararlanamayan Bartınspor, ilk yarıyı 2-0 önde kapattı. İlk yarıda etkisiz oyunuyla dikkat çeken Kozlu Belediyespor kaleye etkisiz ataklarla gitmeye çalıştı.

Maç Sonucu Bartınspor 5-1 Kozlu Belediyespor

İkinci yarıya da motive çıkan Bartınspor, ilk tehlikeli atağında 3.golü Ömer Can ile 55.dakika da buldu. 3.golden sonra maç adeta tek taraflı oynanmaya başladı. Ömer Can yine sahneye çıkarak takımın 4. kendisinin 2.golüne imza attı. Taraftarlar 4-0’dan sonra galibiyeti kutlamaya başladılar. Etkisiz oyunu ile dikkat çeken Kozlu Belediyespor 75. dakikada maçın kaderini etkilemeyecek bir gol buldu. Maçın bu skorla bitmesi beklenirken açılışı yapan Yusuf Demir bir kez daha sahneye çıktı ve kapanışı da kendisi yaptı. Bartınspor karşılaşmayı 5-1 kazanarak 3 puanı hanesine yazdırdı. Maç sonunda Bartınspor taraftarları; oyuncularını, tribünlere tek tek çağırarak alkışladılar.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here