Bartınspor, Bu Hafta Karadeniz Ereğli Belediyespor’u Ağırlıyor

2 gün önce Bartınspor ile yolları ayrılan kaleci İskender ve Doğukan sonrasında, 4 Aralık Pazar günü 14.00’da Bartınspor, Bartın Atatürk Stadyumu’nda Karadeniz Ereğli Belediyespor’u ağırlayacak.

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta mücadele eden Bartınspor ve geçen hafta deplasmanda karşılaştığı Beyköy Belediyspor ile 1-1 berabere kalarak puan kaybetmesi yönetimin moralini bozdu. Kırmızı-Siyahlı ekip, Ereğli maçı öncesi takımda önemli radikal kararlar alırken Doğukan Bayraktutar ile yolarını ayırırken, 3 kaptanı görevden alarak yerlerine yeni kaptan atadı.

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup’ta mücadele eden Bartınspor’da yönetim Pazar günü Karadeniz Ereğli Belediyespor ile oynanacak maç öncesi radikal kararlar aldı. Ligin 11’inci haftasında 4 Aralık Pazar günü kendi sahasında Karadeniz Ereğli Belediyespor’u konuk edecek Bartınspor’da değişim rüzgarları esiyor.

Bartınspor’da Yönetim Kurulu Beyköy Belediye karşısında alınan beraberliğin faturasını kesti. Bartınspor takımının birinci kaptanı İskender Genç, ikinci kaptan Zeki Gündoğan ve üçüncü kaptan Selçuk Yıldırım’ın kaptanlıklarını yönetim görevden aldı. Görevden alınan üç kaptanın yerine ise yönetim kurulu yaptığı toplantıda birinci kaptanlığa Utku Demirel, ikinci kaptanlığa Ümit Kocabaş, üçüncü kaptanlığa kaleci Muhammet Karakaş getirildi. Bu sezon istenilen performansı gösteremeyen Doğukan Bayraktutar süresiz kadro dışı bırakıldı. Bartınspor Yönetimi Ereğli maçı öncesi bir dizi önemli radikal kararlar alması camia ve spor kamuoyunda da büyük yankı uyandırdı.Başkan Mehmet Bulut ise alınan kararların ardından yaptığı kısa açıklamada ise centilmenlik adına alınan kararların gelecek adına önemli olduğunu belirtti. 11’inci hafta kendi sahasında Karadeniz Ereğli Belediyespor ile karşılaşacak olan Bartınspor, bu maçın hazırlıklarını9 dün yaptığı idmanla sürdürdü. 4 Aralık Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacakları Ereğli maçı hazırlıklarını sürdüren kırmızı-siyahlı futbolcuların hırslı ve istekli oldukları gözlendi. Ereğli maçının hazırlıklarını Cumartesi sabahı yapacağı ter idmanıyla tamamladı. Bugün sabah ter idmanı Ereğli maçının hazırlıklarını tamamlayan Bartınspor, kamp yaptığı Boğaz Tesislerinde  maç saatini bekleyecek. BAL Ligi 11.Grup’ta sezonun 11’inci haftasında Bartınspor ile Karadeniz Ereğli Belediyespor karşı karşıya gelecek. Atatürk Stadı’nda oynanacak karşılaşmanın başlama saati 14.00 olarak açıklandı. Bartınspor’da tek hedef galibiyet ve 3 puan. Kırmızı-Siyahlı ekip  ilk devrenin son 3 maçını kazanarak kayıpsız kapatmak istiyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here