Bartınspor, yüzümüzü güldürdü

Geçtiğimiz hafta 2 futbolcusu ile yollarını ayıran Bartınspor, 3-1’lik galibiyet ile hanesine 3 puan yazdırdı. Teknik direktör, yönetim ve Bartın halkı sonuçtan bir hayli memnun.

Bartın Atatürk Stadı’nda Karadeniz Ereğli Belediyespor’u ağırlayan takımımız, maçın ilk yarısına durgun başlamış olsa da 44’üncü dakikada Ömer Can Alpsoy’un fileleri havalandırması ile 1-0 öne geçti. Sevinç tüm coşkusu ile stadyumda yaşanırken 1 dakika geçmeden 45’inci dakikada Caner Çolak’ın 2. golü atmasıyla katlandı.

İlk yarının verdiği güven ve coşku ile ikinci yarıya başlayan Bartınspor’lu futbolcular, Caner Çolak‘ın 54’üncü dakikada 3’üncü golü atmasıyla kendilerine olan güvenlerini tazelediler.

Ahmet Özen yönetimindeki şehrimizin takımı, 2. yarıda sahaya hakim bir oyun izlerken, 73’üncü dakikada Karadeniz Ereğli Belediyespor’un oyuncusu Cihat Öztürk’ün golü ile 3-1’lik skora ulaştı.

Maçın devamında herhangi bir atraksiyon gerçekleşmemişken, hakem Volkan Kırbaş, elini hiç cebine götürmeden play off tadında kartsız bir maç yaşattı.

Maç sonrası soyunma odasında galibiyet pozu veren Bartınspor’lu futbolcuların mutluluğu yüzlerine yansımıştı.

15317738_1838453289772044_7156922104231621032_n

Önümüzdeki hafta Kozlu Belediyespor’un konuğu olacak olan Bartınspor, bu hafta aldığı 3 puan ile yükseldiği 6. sırayı koruyarak, daha yüksek sıralara çıkmayı hedefliyor.

Karadeniz’in mutlu kenti Bartın’ımızın güzide takımı Bartınspor’u başarısından dolayı tebrik ederken, Bartın Yaşam olarak takımımızın her zaman yanında olduğumuzu bildirmek isteriz.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here