Bartınspor’un 74 Numaralı Kombinesi Sahibine Açık Artırmayla Satıldı!

Amatör ligde oynayan Bartınspor’un, kendi plaka koduna sahip olan 74 numaralı kombine bileti, açık arttırmaya çıkarılarak bin 300 Türk Lirası gibi bir fiyatla satıldı.

Amatör ligde oynayan Bartınspor’un, kendi plaka koduna sahip olan 74 numaralı kombine bileti, açık arttırmaya çıkarılarak bin 300 Türk Lirası gibi bir fiyatla satıldı.

Bölgesel Amatör Lig’de oynayan Bartınspor’a ait, şehrin plaka kodunu taşıyan 74 seri numarala kombine bileti gerçekleştirilen açık arttırmada bin 300 Türk Lirasına satıldı.

Amatör Lig takımlarından biri olan Bartınspor’a ait, önümüzdeki sezonda maçlarını oynayacağı Atatürk Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan maçları izleyebilmek için satışa çıkarılmış olan ve Bartın’ın plaka koduna sahip olan 74 seri numaralı kombine bileti müzayedeye çıkarıldı. Bartınspor’a gönül vermiş olan birçok taraftar tarafından bu bilet için teklifler verildi. Müzayedenin sonunda Bartın’da bir restoranda garson olarak çalışmakta olan Volkan Özköse, müzayedede en yüksek teklifi vererek 74 numaralı kombine kartının sahibi oldu.

Kombine kartı almaya hak kazanan Volkan Özköse kombinesini, Bartınspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bulut ve Kulübün Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen tören ile teslim aldı. Başkan Mehmet Bulut törende yapmış olduğu konuşmada Özköse’nin takımı için büyük fedakârlıkta bulunduğunu ve bir ay gibi bir sürede çalışıp kazandığı asgari ücret maaşına yakın olan bin 300 TL’yi 74 numaralı kombine bileti için harcayarak, örnek bir taraftar olduğunu göstermiş olduğunu dile getirdi. Bu davranışın bir gösteriş olmadığının altını çizen Bulut, asılda bu davranışın yürekten gelen bir sevgi olduğunu açıklamalarına ekledi.

Volkan Özköse ise kombinesini alırken yapmış olduğu konuşmada Bartınsporlu taraftarları destek vermeye davet ederken, bu şehirde ekmek yemekte olan tüm esnafların takıma sahip çıkmaları gerektiğini ve tüm taraftarların tribünlerde yer alması gerektiğini ifade etti. Kampanyayı sosyal medya üzerinden görmüş olduğunu belirten Özköse, bu kampanyaya dahil olmak istediğini ve Bartınspor’u sahipsiz bırakmayacaklarını dile getirdi.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here