Başkan Sayın, Halk Günlerine Başladı

Göreve geldiği günden beri Kurucaşile için çalışmalarına aralıksız devam eden Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, "halk günü" etkinliğine başlayarak, Kurucaşileli vatandaşları ağırladı.

Göreve geldiği günden beri Kurucaşile için çalışmalarına aralıksız devam eden Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, “halk günü” etkinliğine başlayarak, Kurucaşileli vatandaşları ağırladı.

Aralık ayı itibariyle ilki düzenlenen “halk günü” vasıtasıyla, vatandaşlar taleplerini, isteklerini, şikayetlerini ve ricalarını birinci ağızdan Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın’a ilettiler.

Gelenekselleştirilerek, sürekli hale getirilmesi planlanan “halk günü etkinlinliği” sayesinde Kurucaşile halkının sorunlarına,şikayetlerine, isteklerine çözüm olacaklarını belirten Başkan Sayın, vatandaşlarının daha rahat ve mutlu bir hayat sürebilmeleri için aralıksız çalışıktılarını dile getirdi.

“Sorunlar karşısında çözüm üreten bir belediye olmak için çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız vatandaşımızın mutlu olmasını sağlamak” dedi.

Halk Son Derece Memnun

İsteklerini birinci ağızdan belediye başkanına aktarmanın haklı mutluluğunu yaşayan Kurucaşile halkı, belediyenin başlattığı halk günü etkinliğinden de son derece memnun.

1 Yorum

  1. Bende halk günlerine katılarak, başkanımıza bir takım sorunlarımı ilettim. Kendisi sağolsun çok ilgilendi ve yardımcı olacağını bildirdi. Umarım bu atmosferi hiç kaybetmeyiz!

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here