Bir Ölür, Bin Diriliriz! – Şehit Haberleri Hakkında Kamuoyu Duyurusu

Bartın Yaşam olarak, son günlerde peş peşe aldığımız şehit haberlerinden dolayı büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Ne yediğimiz yemekten tat alıyor, ne de işlerimize kendimizi verebiliyoruz. Artık şehitler olmasın, artık anneler ağlamasın, artık çocuklar babasız büyümesin istiyoruz!

Son günlerde gerçekleşen İstanbul ve Kayseri patlamaları sonrasında hayatını kaybeden şehitleri duydukça ciğerimiz kan ağlıyor. Yediğimiz yemekten tat almıyor, içtiğimiz suyu yutamıyoruz. O yavrular annesiz babasız nasıl büyüyecek? O yavrular büyüdüğünde biz bu günlerin hesabını nasıl vereceğiz? Bu soruları düşünmekten gözümüze uyku girmiyor.

Bunlar yetmezmiş gibi, bir de siyasilerin kendilerini temize çıkarmak amaçlı yaptığı yorumlardan midemiz bulanıyor. Bizim isteğimiz, tüm siyasilerin, tüm halkların bir araya gelerek; tek yumruk altında ülkemizin ve milletimizin bütünlüğü için çaba göstermesi.

Biz tek yüreğiz. Bir bir ölsekte, bin olur; diriliriz!

Şehit haberleri sonrasında meydanlara çıkarak birlik çağrısı yapan tüm siyasilerin, tüm sivil toplum kuruluşların, tüm öğrencilerin; kısacası birlik beraberlik isteyen tüm vatandaşlarımızın yanındayız.

Allah milletimize zeval vermesin!

Bartın Yaşam Yönetimi

1 Yorum

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here