Bir Yemek İçin 100bin Dolar!

Ebru Polat, Ünlü Bir İş Adamının 100 Bin Dolarlık Yemek Teklifini Reddetti

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, bir iş adamının tek gece amacıyla 100 bin dolar önerdiği yemek önerisini reddetti. Polat, bu kararı iş adamıyla görüntülü görüşme yapmasının sonrasından aldığını açıkladı.

Ebru Polat’ın instagram‘da yer alan sosyal medya hesabı üstünden bir iş adamından tek gecelik yemek önerisi geçtiğimiz aylarda magazin gündemine oturmuştu. İlk bakışta ahlaksız bir öneri olarak algılansa da Ebru Polat, “Aldığım en güzel öneri, husus hayır kurumu olunca her şey güzelleşir. Üslup, edep, yol yordam budur.” diyerek düşüncelerini ifade etmişti. Bu açıklaması, magazin basınını meraklı bir bekleyiş içerisine sokmuştu.

Ebru Polat ile Yemek Karşılığında Yardım Kuruluşuna 100bin Dolar Bağış!

Sosyal medyadan Ebru Polat’a gönderilen esrarengiz mesajda şu ifadeler yer alıyordu:

“Merhaba. Ben öyle sosyal hesapları olan bir adam değilim. Pek de bilmem, lafı dolandırmayı da sevmem. Beraber bir akşam yemeği amacıyla sizin seçeceğiniz, dilediğiniz rastgele bir yardım kuruluşuna 100 bin dolar bağış gerçekleştirme isterim.”

Ebru Polat’ı Vazgeçiren Şey Neydi?

Bu mesaj üzerine çok düşündüğünü bildiren Ebru Polat, en sonucunda kararını şu kelimelerle açıkladı:

“Beyefendi çok düzgün biriydi. Birkaç kez görünümlü telefonla konuştum, çok heyecanlandı. Bana çok çok hayranlığı var, çok takık. Ekibime ‘Ebru hayat boyu hayatımda olsun istiyorum’ demiş. Bunu duyunca endişelendim, o yemeğe çıkmaktan vazgeçtim.”

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here