Bodrum Masalı 15. bölüm yeni fragmanı şaşırttı! Aslı her şeyi anlatacak mı?

 

Bodrum Masalı’nın yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragmanlar çok çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Sevilen Kanal D dizisinin pazar günü ekrana gelecek bölümün fragmanında Aslı, gerçekleri Ateş’e anlatacakmış gibi görünüyor. Peki, Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanında dikkat çeken diğer sahneler neler? Dizinin diğer karakterleri arasında neler yaşanacak?

Bodrum Masalı yayınladığı 15. bölüm fragmanlarıyla izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Kanal D ekranlarının başladığı günden itibaren nefes kesen dizisi Bodrum Masalı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Heyecan dolu dizinin yeni bölümünde yaşanan gelişmeler diziye damgasını vuracak. Yeni bölümde Aslıyla Ateş iyice aşka yakalanmışlar. Fakat Aslı, Ateş’ten sakladığı gerçeği daha fazla içinde tutmamaya karar verir.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Evren, Faryalı’yı kurduğu tuzağa çekmiş, ondan hesap sormayı planlamaktadır ancak işler umduğu gibi gelişmeyecektir. Ateş, Aslı ve Kelebek, Su’nun hayalini gerçekleştirmek üzere Cahit’in inşaatından malzeme indirmiş ama yakalanmışlardır. Onları izleyen bir çift göz daha vardır. Alara ise, planlarını bozmak için harekete geçildiğinden habersiz zaferine hazırlanmaktadır.

Gözde, Evren’in Yıldız’a dönüşüne bozulmuştur. Evren’i affetmemeye bu kez kararlı görünmektedir.

DİZİNİN KONUSU

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul’da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum’da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren’in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum’da Yıldız’ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız’ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız’ın Evren’den önceki sevgilisidir. Evren’e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız’ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum’da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum’dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here