Böyle Anne Olmaz Olsun!

Çocuğunun velayetini mahkeme kararıyla kaybeden anne, 2 yaşındaki çocuğuyla birlikte balkondan atladı!

Muğla’da 35 yaşındaki F.T. çocuğunun velayeti eski eşi olan kızın babasına verilince, 2 yaşındaki kızıyla eş güdümlü 2’nci kattan aşağı atladı. Yaralanan anne tutuklanırken minik kızın tedavisi sürüyor.

Muğla’nın Köyceğiz İlçesi’nde hayat sürdüren 35 yaşındaki F.T., ortak çocuklarının velayeti, dava açan eski eşine verilince, kucağındaki 2 yaşındaki kızıyla eş güdümlü 2’nci kattaki evinin balkonundan atladı. Hastaneye kaldırılan yaralı anne-kızdan F.T., taburcu oldu. F.T. sevkedildiği mahkemece tutuklanırken, küçücük kızının tedavisi sürüyor.

Böyle “Anne” mi Olur?

Olay, geçtiğimiz çarşamba günü saat 23.00 sıralarında, Gürpınar Mahallesinde meydana geldi. Köyceğiz Milli Eğitim Müdürlüğü’nde memur olan ve eşinden 4 ay evvelce boşandığı öğrenilen F.T., eski eşinin açtığı velayet davasını kazanması üzerine çılgına döndü. 2 yaşındaki kızını kucağına alan F.T., 2’nci kattaki evinin balkonundan atladı.

Anne ve küçücük kızı, kanlar içerisinde yerde kaldı. Olayı gören vatandaşlar, hali sıhhat ve polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine hadise yerine gelen sıhhat ekipleri, yaralı anne ve kızını ambulansla Köyceğiz Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Yaralılar oluşturulan ilk araya girmek ardından ambulansla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Durumu iyi olan F.T., daha sonra taburcu edildi. Dün adliyeye sevk edilen F.T. tutuklandı. Küçük çocuğun tedavisinin ise sürdüğü belirtildi.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here