“Buz Devri-Küresel Isınma” Çocuk Tiyatrosu Bartınlı Minikler ile Buluşacak

2
7

Çocuk Etkinliği Hakkında:

Oyun, 2-12 yaş grubu arasındaki çocuklarımıza ve çocuk ruhunu yitirmeyen velilere/ailelere hitap etmektedir. Küresel ısınma hakkında çocukların bilgilenmesini sağlayan bu maskotlu etkinlik, 25 Aralık 2016 tarihinde Bartın Kültür Merkezi’nde Bartınlı minikler için sergilenecek olup, veliler için de ücretsizdir.

Etkinlik Detayları:

25.12.2016 – Pazar

Bu etkinlik hakkında saat bilgisi bulunmamaktadır.

Bartın Kültür Merkezi

Tuna Mah. Kanlı Irmak Cad. No:282 Bartın/Merkez

Bu etkinlik hakkında bilet fiyatı bilgisi bulunmamaktadır.

Etkinliğe ait tüm bilgiler organizasyon firması tarafından değiştirilebilir, revize edilebilir veya iptal edilebilir. Herhangi bir aksama kapsamı, BartinYasam.com ile bağlantılı değildir, sorumlu tutulamaz.

Bu etkinliğin görsel, metin ve paylaşım hakları tamami ile www.bartinyasam.com’a aittir.
BartınYaşam’dan izinsiz herhangi bir etkinliğin (konser, imza günü, fuar, festival, şenlik, kongre, sempozyum) içeriğinin kopyalanması, kaynak göstermeden alıntılanması hukuki yollara başvurmamızı gerektirecektir.

Bir önceki haber metnimiz olan Bugs Bunny's Mertcan, Bartınlı Minikler İle Buluşacak başlıklı içeriğimiz bartın, bartın etkinlik ve çocuk oyunu hakkında güncel bilgiler yer alıyor. Ziyaret etmek istersiniz diye düşünüdük 🙂

Paylaş
Bartın'ın en kapsamlı ve güncel internet portalı : Bartın YaşamBartın Yaşam, Bartın'da gerçekleşen olaylarla ilgili haberleri, kültürel ve sektörel etkinlikleri, sinema bültenlerini ve belediye çalışmalarını tanıtan bir internet portalıdır.

2 Yorumlar

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here