“Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” Programı Devam Ediyor

Türkiye'nin tüm şehirlerini kapsayacak olan "Çalışma Hayatında Milli Seferberlik" programı tüm hızıyla devam ediyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında Türkiye genelinde 14 farklı ile ziyaret gerçekleştirecekler. Gerçekleştirilecek olan bu ziyaretin kapsamına Bartın’da ziyaret edilmişti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 6 Ocak’ta başlanılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı kapsamında 14 farklı ile daha ziyaret gerçekleştirilecek. Düzenlenen bu program kapsamında ziyaret edilen iller arasında Afyonkarahisar, Düzce, Bartın, Bolu, Kırıkkale, Yozgat, Kırşehir, Nevşehir, Erzurum, Çankırı, Kars, Hakkari, Siirt, Erzincan, Kahramanmaraş, Denizli, Kütahya, Edirne, Tokat, Artvin, Şırnak ve Batman vardı.

Yapılan ziyaretlerde işverenlerden, işçiye; emeklilerden engelliye kadar toplumun her kesiminden farklı insanlar ile bir araya gelindiğine değinilirken, sorun ve talepler konusunda katılımcı kişilerden bilgi alındığı aktarıldı. Ziyaret edilecek illerin tüm Türkiye’yi kapsayacağına vurgu yapan bakanlık, program kapsamında iyileştirme çalışmalarının düzenleneceğini aktardı.

Ziyaretler Devam Ediyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada dün Muş, Kayseri, Manisa, Sinop, Kırklareli, Aksaray, Giresun, Şanlıurfa, Elazığ, Niğde, Burdur, Osmaniye illerine ziyaretlerin gerçekleştirildiğini, bugün de ilgili kurum bürokratlarının Bingöl ve Tunceli’de işçi, işveren, ticaret ve sanayi odaları, esnaf ve sanatkarlar odaları üyeleriyle bir araya geleceklerine değinildi.

 

 

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here