Çelikerler Çelik Konstrüksiyon, Personel Alımı Yapacak

2003 yılı itibariyle şirketleşerek 25.000 metrekarelik kapalı alanda prefabrik yapı, hafif çelik yapı, endüstriyel yapı, konteyner ve çelik minare üretimleri ile Bartın Özel Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veren Çelikerler Çelik Konstrüksiyon firması, pazarlama bölümü için personel alımı yapacağını duyurdu.

Yurt içi ve yurt dışına satış ağı bulunan Çelikerler, mevcut sektöre hakim ve pazarlama alanında tecrübeli mesai arkadaşı arıyor.

En az lise mezunu adayların başvurularını değerlendirecek olan Çelikerler, askerlik görevinin yapılmış olmasına özen gösteriyor. Excel, Word programlarını iyi derecede kullanabilen adaylardan; diksiyonu düzgün, beden diline hakim, uzun yol deneyimi olan, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünceye özen gösteren, yenilikçi ve kendini geliştirmeye odaklanmış gibi özellikler ön plana çıkıyor.

Proje okuma bilgisine sahip olan adaylar arasında, benzer sektörlerde 3 yıllık deneyime sahip olan adaylar, üretim ve montaj detaylarına hakim olmaları durumunda, Çelikerler Çelik Konstrüksiyon’a iş başvurusunda bulunabilirler.

Tam zamanlı çalışabilecek personel alımı yapacak olan demir-çelik sektöründe hizmet veren Çelikerler Çelik Konstrüksiyon şirketi, Bartın’da ikâmet eden ya da Bartın’da ikâmet etme olanağı bulunan adaylar arasından tercihini gerçekleştirecek.

Başvuru Kanalları

Çelikerler Çelik Konstrüksiyon şirketinin açmış olduğu başvuru ilanından 1 kişilik alım yapılacak olup, detaylar için bu linki ziyaret edebilirsiniz:
http://www.kariyer.net/is-ilani/celikerler-celik-konstruksiyon-insaat-san-tic-lt-satis-pazarlama-elemani-1719073

Bartın İş İlanları

[wysija_form id=”2″]


Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here