Her perşembe günü Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşan Cesur Yürek dizisi, bu hafta bomba gibi bir yeni bölümle geliyor!

 

Cesur Yürek 8. bölüm fragmanında babasını Bozdoğanlar’ın öldürdüğünü öğrenen Ömer, intikam için harekete geçiyor. Ömer’in bu hayatta dayanamadığı tek mevhum olan ailesinin canına kast eden Ferhat Bozdoğan, Cesur Yürek 8. bölüm fragmanı ile toprağın altına mı girecek?

Cesur Yürek 8. bölüm fragmanında kan davası boy gösteriyor. Ömer’in savunmasız babasını köşeye sıkıştıran Bozdoğan’lar, çaresiz adamı gözlerini kırpmadan öldürmüştür. Cesur Yürek 8. bölüm fragmanında babasının öldüğünü duyan Ömer, bunu Bozdoğan’ların yaptığını duyunca gözlerinden alevler çıkmaya başlamıştır. Artık onu dindirecek tek gelişme Ferhat Bozdoğan’ın ölmesi olacaktır.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

“Cesur Yürek”in önceki bölümünde; Ömer kendisine kurulan tuzaktan nasıl kurtulacak? Varol Kalaycı’nın masaya getirilmesini istemeyen Harbi, Ömer’i öldürmek için büyük bir eylem planlar. Varol’un itirafları masadakiler için şok etkisi yapar. İçlerindeki haini bulmak için şüphe ettikleri herkesi öldüreceklerdir. Diğer yandan Varol’un alınması Rus’ları harekete geçirir. Psikopatlığıyla bilinen Bozdoğan kardeşler Ömer’i tehdit ederek kendilerine biat etmesini isterler. Ömer ve Bozdoğanlar arasında başlayan savaşa masadakiler de dahil olur. Tatar ve Harbi’nin aracılığıyla bir araya gelen Ömer ve Bozdoğanlar uzlaşmak yerine bedeli çok ağır olacak bir savaşın fitilini yakacaklardır.

GENEL KONU

Cesur Yürek’te yüreğinden ve bileğinden başka güvenecek hiçbir şeyi olmayan Ömer Korkmaz karakterine can verecek olan Onur Tuna, ailesi, mahallesi ve arkadaşları için büyük bir mücadele içine girecek. Ruveyda Öksüz’ün canlandırdığı Berrin karakterinin hayattaki en büyük ikilemi ise, idealist bir hukukçu olmasına rağmen, aşık olduğu adamın adaleti kendi elleriyle dağıtmaya karar vermiş bir kabadayı olmasıdır…Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen “Cesur Yürek”in yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur kaleme alıyor.

1 Yorum

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here