Çiğdem Karaaslan Kadın ve Genç Girişimciler İle Bir Araya Geldi

AKP Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan Bartın'da kadın ve genç girişimcilerin katıldığı bir kahvaltıda yer aldı.

Ak Parti Samsun Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Bartın’da kadın ve genç girişimciler ve sanayiciler ile düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Bartın Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Bartınlı sanayiciler, kadın ve genç girişimciler ile bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltıda Bartın Ticaret Odası Yönetim Kurulu da yer alırken, Karaaslan kahvaltı sonrasında yaptığı konuşmada 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin uzlaşma için kapıları açması ile birlikte yeni bir süreç başladığını aktardı.

Yaptığı konuşmada CHP’ye atıfta bulunan Karaaslan “Bana göre Türkiye’nin en büyük problemlerinden birisi hayata, geleceğe çok sığ taraftan bakan bir ana muhalefet partisi. Gönül isterdi ki o da uzlaşmanın bir parçası olsaydı, fikrini söyleseydi. Bir tane öneri sunsaydı ama hep ’olmaz’ ve ’hayır’ dedi.” cümlelerine yer verdi.

 

Referandum Hakkında Açıklamalar Yaptı

16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan anayasa referandumu hakkında açıklamalar yapan Çiğdem Karaaslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yöneltilen ‘tek adamlık’ deyimine cevap olarak “Eğer bir lider ben geleyim ama seçimle geleyim diye zorluyorsa, ben geleyim, seçimle geleyim ama beni 2 dönemle sınırlayın, 2 dönemden sonrada Cumhurbaşkanlığı yapamayayım diyorsa ve siz hala onu tek adamlıkla itham ediyorsanız kusura bakmayı buna herkes güler.” cümlelerine yer verdi.

 

Yaptığı konuşmadan sonra kahvaltı gerçekleşirken, Karaaslan AK Parti Bartın Teşkilatı’nın üyeleri ile birlikte Mardin’de şehit olan Uzman Onbaşı Cem Kanbur’un Muratbey Köyü’ndeki ailesini ve şehidin mezarını ziyaret etti.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here