Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yine Ekran Başına Kitledi

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitledi.

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitledi. Bu akşam 20.00 itibariyle ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine nefes kesici bir bölüm ile izleyicileri ekran başına kilitledi.

Geçtiğimiz hafta birden bire ortaya çıkan Hızır Çakırbeyli’nin 23 yaşındaki oğlu, Hızır’ın kızı Zeynep’i kurtararak hem Çakırbeyli ailesinin, hem de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın izleyicilerinin kalbini kazandı. Bu bölümde de kendisini sevdirmeye devam eden Hızır Ali, yavaş yavaş mafya dünyasına da girmeye başladı.

Ayşen, Zeynep’e Geçmiş Olsun Ziyareti Yapınca…

Geçtiğimiz haftalarda Meryem’in evden kovması ile, Eniştenin ve Hatice’nin bebeğine sahip olduğunu öğrenen Ayşen, bir hayli uzaklaşmıştı. Zeynep’in kaçırılması sonrası ziyarete gelen Ayşen’i eve alan Meryem, ev ahalisi tarafından yine şaşkınlıkla karşılandı.

Civciv, Tekrar Hızır’ın Adamı 

Servet’in eve gelmemesi sonrasında Müeccel’in şüphelerini üstüne çeken Servet, aldatılmakla suçlansa da, bölümün sonlarına doğru, Hızır’ın bilgisi dahilinde ajanlık yaptığı ortaya çıktı. Hızır Ali’nin annesinin uyarısı sebebiyle Civciv’e şüpheli bir yaklaşım yapan Alparslan, Civciv’i takip ettirerek kimlerle görüştüğünü öğrenmeye çalıştı. Lakin takip sonrası öğrendiği tek şey, Civciv’in Hızır ile buluşması, aracı olarak da Servet’i kullanması oldu.

Hızır Ali, Sevilmeye Başlandı

Hızır’ın Meryem’den olan çocukları Zeynep ve Ömer, Hızır Ali’yi sevmeye başladılar. Özellikle Zeynep’i kurtarması sonrasında Meryem’in de gönlünü kazanan Hızır Ali, öz annesine karşı da Meryem’i savunucu davranışlar sergilemesi, tüm ev halkının gönlünü kazanmasını sağladı.

“Gülmezler” Belası Sona Erdi, Sıra Özkan’da!

Geçtiğimiz haftanın finalinde Gülmezler’in babasını öldürerek Gülmezler ailesini tamamıyla ortadan kaldıran Hızır Çakırbeyli, bu hafta da Fahri baba’nın deyimiyle “Gülmezlerin babasının babaları” ile uğraşmaya başladı. Civciv’in ajanlık yaptığı bu gizli kişiler, Hızır’ın CIA ile görüşmesi sonrasında ortaya çıkma korkusuyla Hızır’ın ölümü için plan yapmaya başladılar. Yapılan bu planlardan habersiz olan Ünal, Özkan ile dolaylı bir görüşme yaparak gerçek hainlerin ismi için Özkan’ı tekrar masada görmek istediğini söyledi.

Tüm bu gelişmeler birleşince de Hızır’ın zaten bir planının olduğu ortaya çıktı. Dizinin bölüm finali sahnesinde yapılan çatışma, Hızır’ın planını ne kadar doğru bir şekilde planlandığını da ispatlar nitelikte.

Bölümün en önemli ve özel sahnesi ise Meryem’in Hızır’ı arayıp, çatışma esnasında yaptığı konuşma idi.

53. Bölümde Neler Olacak?

Dizi bitmeden reklam arasında yayımlanan fragmanda Suzi isimli bir Amerikalı sarışın bayan ortaya çıkıyor. Tahminlerimiz, bu bayanın Hızır Ali için ortaya çıktığı yönünde.

52. bölümü izleyemeyenler, ATV’nin internet sitesinden rahatlıkla izleyebilirler.

İşte 52. bölüme ait fotoğraf galerisi :

1 Yorum

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here