Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Yeni Sezonu

Geçtiğimiz sezon ATV’de reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezona Meryem Üzerli ile merhaba diyor.

ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, eleştirmenlerin tahminlerine göre 20 Eylül’de 2. sezonu ile seyircileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmakta olan dizinin ekibine Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu’nun köşesine taşıdığı yazıda Meryem Üzerli’nin katıldığı söyleniyor.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-1983 yılında dünyaya gelen Meryem Üzerli’nin babası Türk annesi Almandır. Hayatının büyük bir bölümünü Almanya’nın Hessen eyaleti Kassel şehrinde geçiren Meryem Üzerli, Muhteşem Yüzyıl dizinde canlandırdığı Hürrem Sultan karakteriyle ünlenmiştir.

Yeni sezonda yeniden Atv ekranlarında olacak dizinin izleyicilerini Meryem Üzerli’nin dışında farklı sürprizler de bekliyor. Geçen sezona nokta koyduğu bölümünde Hızır ile Meryem vurulmuştu Nazlı ise hapse girmişti. Nazlı karakteriyle dizide yer alan Müjde Uzman diziden ayrılarak yeni sezonda Kiralık Aşk dizisiyle anlaşmaya vardı. Oyuncunun ayrılmasının ardından hikayede değişikler yaşanacağı da tahminler arasında.

Yepyeni hikaye ile ekranların en çok izlenen dizisi olma yolunda çalışmalar yürüten teknik ekip, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezon ilk bölümünden itibaren Eylül ayının ikinci veya üçüncü haftası Atv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here