Evinizin Dekorasyonu İçin Yaz Enerjisini Hazırlayın

Kar yağışlarının etkili olduğu şu günlerde “yaz enerjisi” başlıklı bir haber her ne kadar ilk bakışta saçma gibi gelecek olsa da, evinizin dekorasyonunu yaparken daha ekonomik yöntemler izleyecek olmanız ve evinizin yaz dekorasyonu hakkında şimdiden bilgi edinmeniz için, Bartın Yaşam editörleri olarak kolları sıvadık.

Yazın güneşli ve mutlu günlerine şimdiden evinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Enerji dolu, rengarenk bir ev dekorasyonu için üstelik binlerce lira para harcamanıza da gerek yok. Evinizin dekorasyonunu hem yaz, hem de kış mevsimleri için pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Üstelik bu işlemi yaparken evinizde yer alan eşyalarınızı komple değiştirmenize de hiç gerek yok. Hatta hiç bir eşyanızı değiştirmenize gerek yok! Birkaç minik takviye ile birlikte evinizin dekorasyonunu yaz mevsimine hazırlayabilirsiniz.

1
Rengarenk duvar kağıdı örnekleri

Renkli duvar kağıtları kullanın

Salonunuzun bir duvarını renki ve desenli bir duvar kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz. Koltuklarınızın üzerine temin edeceğiniz renkli örtüler, renkli kırlentler ile uyumlu, cıvıl cıvıl renklerden istediğinizi tercih ederek, evinizin görünümünü kökten değiştirebilirsiniz. Tek renk duvar kağıtlarını tercih edebileceğiniz gibi, desenli ve çok renkli duvar kağıtlarından da tercih yapmanız mümkün.

2
Çiçek desenli koltuk örtüsü örnekleri

Koltuk örtüleri ile koltuklarınızı renklendirin

Koltuk kaplamasını değiştirmeye nazaran, çok daha ekonomik yöntemler ile koltuklarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Makul fiyatlara temin edebileceğiniz kumaşlar ile koltuklarınızın ölçü ve tiplerine uygun renkli, desenli koltuk örtüleri ile evinizin görünümünü en baştan değiştirebilirsiniz. Hem yaz renkleri, hem de kış renkleri ile yaptıracağınız 2 farklı koltuk örtüsü ile her mevsime uygun bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

3
Renkli, desenli kırlent örtüsü örnekleri

Kırlentlerin dekorasyonunuza etkisi

Üzerinde rengarenk çiçek desenleri ya da sevimli hayvan figürleri olan kırlentler hem koltuklarınızın üzerine çok yakışacak hem de evinize yazlık havası katacaktır. Kırlentlerinize temin edebileceğiniz bu tarz kılıflar ile her mevsim evinizin dekorasyonu ile uyumlu bir dekorasyona sahip olabilir, evinizin havasını renklendirebilirsiniz.

4
Yaz dekorasyonu için renkli tablo, aksesuar örnekleri

Aksesuarlarınız ile evinizi renklendirin

Dekorasyonu tamamlayan en mühim amaçlar kuşkusuz ki odanızın içerisinde kullandığınız aksesuarlardır. Yazın enerjisini evinizde yansıtabilmek adına makul ücretli birkaç aksesuar ile evinizin sıkıcı havasını dağıtabilirsiniz. Mevsime özel temin edebileceğiniz minik aksesuarlar ile evinizi her mevsime uygun hale getirebilirsiniz.

Siz de evinizde mevsimlere özel dekorasyon fikirlerini yorum olarak belirtebilirsiniz.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here