Gazhane Kültür Parkı’nın Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

Bartın Belediyesi Başkanı Cemal Akın ve Bartın halkının katılımı ile Gazhane Kültür Parkı'nın temel atma töreni gerçekleştirildi.

Bartın Belediyesi’nin yeni projesi olan Gazhane Kültür Parkı’nın çalışmalarına geçtiğimiz ay içerisinde başlanılmıştı. Bugün ise Bartın Belediyesi Başkanı Cemal Akın ve Bartın halkının katılımı ile parkın temel atma töreni gerçekleştirildi.

Bartın’ın yeni projelerinden bir tanesi olan Gazhane Kültür Parkı’nın temel atma törenine Bartın halkı yoğun ilgi gösterdi. Dualar eşliğinde atılan temel sonrasında Bartın Belediyesi Başkanı Cemal Akın, törendenden sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bartın Belediyesi Gazhane Kültür Parkı’nın temel atma törenini halkımızın yoğun katılımıyla gerçekleştirdik. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Bartın’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” cümlelerine yer verdi.

Tören sonrasında törene katılan vatandaşlar ile muhabbet eden Akın ile vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bartın Yaşam ekibi olarak biz de Bartın için hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken, çalışmalarından dolayı tüm belediyelerimizin başkanlarına olduğu gibi Bartın Belediyesi Başkanı Cemal Akın’a ve proje heyetine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İşte temel atma töreninden fotoğraflar:

 

 

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here