“Görümce” Filmi Ev Değiştirmesine Sebep Oldu

Doğallığı, oyunculuğu ve karakteri ile izleyenleri kendine hayran bırakan Gupse Özay, kendisinin yazdığı ve aynı zamanda baş rolünde oynadığı “Görümce” filmi ile sinema severlere bir komedi tufanı yaşatacak.

Dün (2 Aralık 2016) itibariyle vizyona giren “Görümce” filmini Gupse Özay kendi hayatından esinlenerek yazdığını söylerken, film seyircisiyle buluşmadan önce yapılan galada ilginç detaylardan bahsetti.

Başrollerini Buğra Gülsoy ve Eda Ece’nin yanı sıra Zeynep Kankonde, Danilo Zanna gibi önemli sinema oyuncularının da yer aldığı Görümce filmin senaristliğini Gupse Özay yaparken, yapımcılığını BKM Film üstlendi. Filmin tanıtımı için yapılan galada Gupse Özay ilginç açıklamalarda bulundu.

Gala gecesi Sabah gazetesine verdiği röportajda, Görümce filminin senaryosunda kendi hayatından kesitler yer aldığını söylerken “Görümce filmini kendi hayatımdan esinlenerek yazdım. îlk tanıştığımızda abimin eşine zor anlar yaşatmıştım. Gençlik yıllarımda tam bir kokoştum. Makyajım olmadan dışarı çıkmaz, günde birkaç kıyafet değiştirir ve hep topuklu ayakkabı giyerdim. Hakimiyet hastalığım var ama Barış’ı hayranlarından kıskanmıyorum. Ama bazen ilginç olaylar da yaşıyoruz. Mesela bir gece kız hayranları, fotoğraf çektirmek için evimize geldi. Biz de evi değiştirdik.” cümleleriyle film hakkında bilgi verdi.

“Görümce” filminin Bartın Sinema seanslarını incelemek için tıklayın

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here