Hiçbir Yangın Bu Kadar Romantik Olamazdı!

Bartın’da mumlarla sevgilisinin adını yazmak isteyen genç evini yaktı!

Bartın’da T.K. adlı bir yurttaş, sevgilisinin adını mumlarla yazmak isterken evini yaktı. Amasra ilçesindeki Kum Mahallesi’nde 15 gün evvel ev kiralayan maden işçisi T.K., sevgilisine ‘sürpriz’ gerçekleştirmek istedi.
Mumlarla sevgilisinin adını yazmaya girişen T.K., evvel sahile gitti. Fakat yel nedeniyle mumları yakamadı. Ardından evine dönen T.K., bir odaya 30 adet mum dizerek sevgilisinin adını yazdı. Ne var ki, T.K. fotoğraf çekmek isterken, mumlar battaniyeyi tutuşturdu.

Sular da kesik

Yangını söndürmek isteyen T.K., mutfağa giderek su alabilmek istedi. Suların kesik bulunduğunu görünce de itfaiyeyi aradı. Yangın bir saatlik uğraşın neticesinde söndürülürken, evde geniş çaplı hasar bulunduğu belirtildi.
Sevdiğinin adını mumlarla yatağın üzerine yazıp özür dilemeye kalkan Romantik aşık evi yaktı.
Amasra ilçesi Kum Mahallesinde 20.30 sıralarında bir apartmanın 5.katında yangını gören vatandaşlar durumu itfaiyeye bildirdi. Yangın araya girmek eden itfaiye ekipleri tarafından kısa vakitde denetim altına alınırken vatandaşlar tedirgin ve meraklı bakışlarla itfaiye ekibini izledi.

Aşık T.K. ilaveten, yaptığı açıklamda, “Ben bir eşeklik yaptım, şimdide özür diliyorum. Siz özür dileyecek duruma düşmeyin. Tam 2 saat sürdü ve belim ağrıdı. Elimi yakıyordum. Gerçekten zor bir durum. Erkekler de bana kızmasın, standartları yükselttiğim için. Romantizmi bulan erkeğim! Görmüş bulunduğunuz gibi ben özrümü diliyorum. Gerçekten çok zorlandım. Dışarda denedim, 2,5 saatimi aldı. Ayşem gör işte senin amacıyla nelere katlanıyorum. Seni seviyorum battaniyesi üstünde senden özür diliyorum” dedi.

Ayşe’si T.K.’yı affeder mi bilinmez ama ev sahibi ile af konusunda sorun yaşayacağı kesin!

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here