Tüm dünyanın merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 8’in ilk fragmanı yayınlanarak büyük bir heyecan yarattı. Dünya çapında 1 milyar dolar gişe yapan ve en büyük altıncı film olarak bilinen Hızlı ve Öfkeli 7’den sonra artan sabırsızlık, son bulmaya yaklaşıyor.

En popüler ve devam eden serilerden bir tanesi olan Hızlı ve Öfkeli serisinin sekizinci filminde Dom ve Letty balayında iken başlıyor. Biran ve Mia ise emekli oluyor. Oscar ödüllü bayan oyuncu Charlize Theron’un dahil olacağı sekizinci filmde, Theron, Dom’u kandırıp, ekibi ile karşı karşıya getireceği, filmin tanıtım metnindeki en ilgi çekici detayların başında geliyor.

Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges gibi efsanevi bir kadroya sahip olacak serinin sekizinci filminde, Scott Eastwood ve oscar ödüllü oyuncu Helen Mirren’ı da izleme şansını yakalayacağız.

Filmin yönetmenlik koltuğunda F.Gary Gray otururken, yapımcılığı ise Neal Moritz, Michael Fottrell ve Van Diesel üstleniyor.

Serinin yedinci filmi, çekim aşamalarında şanssız bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden baş rol oyuncularından Paul Walker’ın eski görüntülerinden derlenerek tamamlanmıştı. Bu detay sayesinde gişe rekorlarını katlayarak kıran filmin sekizinci serisi de büyük merak uyandırdı.

Ne diyelim, biz de merakla bekliyoruz!

 

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here