“İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı” 23 Şubat’ta Bartın’da Sahneleniyor

Tiyatro Hakkında:

İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından 23 Şubat 2017 Perşembe günü saat 20.00’da “İkinci Dereceden İşsizlik Yanığı” isimli komedi oyunu Bartın Kültür Merkezi’nde sahnelenecek.

Bir Cumhurbaşkanı, Başbakan’ın kafasına anayasa fırlatırsa, tesadüf bu ya, siz de o gün askerden dönmüş bir üniversite mezunu olarak iş aramaya başlasanız nasıl bir sürecin içinde bulurdunuz kendinizi? Güzide memleketimizin insan kaynakları uzmanlarının “modern metotlarla” hazırladığı başvuru-eleme-cevap bekleme badirelerini aşmaya çalışmak bir yandan, eşe dosta, aileye karşı işsiz konumunda olmak öte yandan, kendi başvuru kriterlerinizi tabana vurdurmak ters kroşeden gelirken nasıl olur da sağlıklı, ilkeli, tuttuğunu koparan bir vatan evladı olarak kalırsınız? Ya da kalabilir misiniz? Durum bu kadar tuhafken doğal olarak yaşananlar da absürd olacaktır. Hem keyifli, hem de canınızı yakacak bir kara komedi.

Etkinlik Detayları:

Tarih:

23 Şubat 2017 Perşembe

Saat:

20.00

Yer:

Bartın Kültür Merkezi
Tuna Mah. Kanlı Irmak Cad No:282 Merkez/Bartın

Ücret:

Bildirilmedi.

Etkinliğe ait tüm bilgiler organizasyon firması tarafından değiştirilebilir, revize edilebilir veya iptal edilebilir. Herhangi bir aksama kapsamı, BartinYasam.com ile bağlantılı değildir, sorumlu tutulamaz.

Bu etkinliğin görsel, metin ve paylaşım hakları tamami ile www.bartinyasam.com’a aittir.
BartınYaşam’dan izinsiz herhangi bir etkinliğin (konser, imza günü, fuar, festival, şenlik, kongre, sempozyum) içeriğinin kopyalanması, kaynak göstermeden alıntılanması hukuki yollara başvurmamızı gerektirecektir.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here