Kullanıcılar artık Instagram’da yayınladıkları fotoğraflarda yer alan ürünler için satın alma etiketleri ekleyebilecekler.

 

Instagram’ın popülerliği arttıkça pazarlama gücü de birlikte artıyor. Zuckerberg Instagram’a para kazandırmak için şimdi yeni bir özelliği devreye alıyor.

İNSTAGRAM’A ALIŞVERİŞ ETİKETİ

shiftdelete.net’in haberine göre; İnstagram’da bir fotoğraftaki ürünü beğenen takipçiler, etikete basarak ürünün satın alma sayfasına ulaşabilecek .Kullanıcılar dilerse, daha sonra satın almak üzere beğendikleri ürünleri kendi arşivlerinde saklayabilecekler.

ŞİMDİLİK ABD’DE GEÇERLİ

Bu etiketler, Instagram ile anlaşmalı markaların ürünleri için geçerli olacak. Böylece Instagram, büyük kullanıcı kitlesini, sadece anlaşma yaptığı markalara yönlendirerek oluşacak büyük gelirden kendisi de pay alabilecek.Yeni özellik şimdilik sadece Instagram’ın iOS uygulamasında ve ABD’de geçerli olacak

Bartın'dan Haberin Olsun!

Bartın'da olup biten her şeyden; güncel haberlerden, etkinliklerden, yeni sinema filmlerinden ilk senin haberin olsun istiyorsan mail bültenimize abone olabilirsin!

Paylaş
Bartın'ın en kapsamlı ve güncel internet portalı : Bartın Yaşam Bartın Yaşam, Bartın'da gerçekleşen olaylarla ilgili haberleri, kültürel ve sektörel etkinlikleri, sinema bültenlerini ve belediye çalışmalarını tanıtan bir internet portalıdır.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here