İstanbul Devlet Tiyatrosu “Ellerimin Arasındaki Hayat”ı Bartın’da Sahneleyecek

İstanbul Devlet Tiyatrosu "Ellerimin Arasındaki Hayat" isimli tiyatro oyununu 24 Mart 2017 günü Bartın'da sahneleyecek.

Oyun Hakkında:

İstanbul Devlet Tiyatrosu, 22 Mart Çarşamba günü Bartın Kültür Merkezi’nde “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli oyunu sahneleyecek.

Peter Ustinov’un yazdığı ve Nevin Kayabal ile Ahmet Güngör Ençer’in Türkçe’ye çevirdiği “Ellerimin Arasındaki Hayat” isimli tiyatro oyunu, Cevdet Arıcılar tarafından yönetilerek sahnelenecek.

Oyunu sahneleyecek oyuncular ise; Nışan Şirinyan, Cevdet Arıcılar, Sonay Eren, Funda Eskioğlu, Seda Yıldız, Kaya Akarsu, Tunç Günbay, Emine Şule Gezgöç, Şamil Kafkas, Hüseyin Sevimli, Zuhal Acar, Burçak Arslan, Seda Oğuz, Merve Durgun, Simge Konrat, Barış Arıcılar, Tayfun Cingiler ve Mertcan Ertürk yer alıyor.

 

Oyun tanıtımı:
Suç nedir? Ceza nedir? Öldürmek nedir? Tüm bunların nesnesi ya da öznesi ‘insan’ nedir? “Kanunlar ülkelere göre değişir, fakat insan karakteri her yerde insan karakteridir.” der Peter Ustinov. Belki de bu yüzden tutunamayacağımız bir konuyla karşı karşıya bırakır bizi: Martovsky adında bir genç, tecavüz suçundan ölüm cezasına çarptırılır ve hikaye başlar…  

Etkinlik Detayları:

 • Tarih: 24 Mart 2017 Çarşamba
 • Başlangıç Saati: 20.00
 • Tahmini Bitiş Saati: 21.45
 • Bilet Fiyatları:
  • Tam Bilet: 5.00 TL
  • Öğrenci Bilet: 3.00 TL
 • Yer: Bartın Kültür Merkezi
  Adres: Tuna Mah. Kanlı Irmak Cad. No:282 Merkez/Bartın

Etkinlik, 12 yaş ve üzerindeki seyirci kitlesi için uygundur.

Etkinliğe ait tüm bilgiler organizasyon firması tarafından değiştirilebilir, revize edilebilir veya iptal edilebilir. Herhangi bir aksama kapsamı, BartinYasam.com ile bağlantılı değildir, sorumlu tutulamaz.

Bu etkinliğin görsel, metin ve paylaşım hakları tamami ile www.bartinyasam.com’a aittir.
BartınYaşam’dan izinsiz herhangi bir etkinliğin (konser, imza günü, fuar, festival, şenlik, kongre, sempozyum) içeriğinin kopyalanması, kaynak göstermeden alıntılanması hukuki yollara başvurmamızı gerektirecektir.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here