Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yer aldığı Kiralık Aşk dizisi son zamanlarda final yapması ile gündeme gelmiş durumda. Atv ekranlarının en çok izlenen eski türk filmlerini aratmayan, her bölümünde izleyicilerini ekranlara kilitleyen dizi, gerçekten bu hafta final mi yapacak?

 

Kiralık Aşk seyircilerini üzen bu haberin üstüne yapımcı şirket Ortaks Yapım’dan yanıt geldi: ” Geçen yıl Star TV ekranlarında ayın hayatına başlayan ve kısa sürede çok sevilen Kiralık Aşk dizisi yeni sezonuna başlarken, kanalımızla yapmış olduğumuz görüşmeler ile hikayemizin yolculuğunun nerede ve ne şekilde final olacağını tasarlamıştık. Stratejik planlarımıza göre; hikayemizi birlikte kararlaştırdığımız doğrultuda basamak basamak ilerletiyoruz fakat tarihimizi henüz kesinleştirmiş değiliz. Final tarihimizi belirlediğimizde konuyla ilgili duyuru tarafımızca yapılacaktır.”

Bu hafta Kiralık Aşk’ta neler olacak?

Ömer’in baş dönmeleri devam ederken, Defne kendini ikinci plana atar.Defne ile Ömer arasında çok daha yakın bir ilişki olmaya başlar. Bu ilişki onları birbirine daha çok bağlar. Ömer’in sorunu daha çok büyürken, Defne onun her zaman yanında olur. Neriman ile Koriş oyunlarına devam ederler. Şirkettekileri bıktıran Koriş, İso bebeğe git gide bağlanmıştır. Onunla birlikte vakit geçirmek, onunlu gezmek, oturmak, alışveriş yapmak ister. Ama Nihan’dan izin almak hiç de kolay görünmüyor.
Diğer taraftan Defne’nin erteleyip durduğu kriz sonunda patlak verir.

Her hafta cuma akşamı izleyicileri Atv ekranlarına kilitleyen Kiralık Aşk dizisinde bu akşam neler olacak? İzleyip, görelim. 🙂

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here