Recep İvedik 5’e Soruşturma Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Recep İvedik 5 Filmi İçin İzinsiz Çekim Yapılması Sebebiyle Soruşturma Başlattı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Recep İvedik 5 filminde geçtiğimiz boks sahnelerinin çekildiği yerler amacıyla izin alınmadığı sebebiyle tahkîkat başlattı.

Tepkiler üzerine Azerbaycanlı boksörün Recep İvedik’ten yumruk yediği sahneyi filmden çıkarmak mecburiyetinde kalan Gökbakar, bir şokla daha karşı karşıya…

Stadyum pistinde ve boks salonunda çekilen görüntüler üzerine butona basan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, il ve ilçe müdürlüklerine birer makale gönderdi. Görüntülerin nerede kaydedildiğini teşhis etmek amacıyla kolları sıvayan GSGM, il ve ilçe müdürlüklerinden, boks salonlarının ve stadyumlarının filmdeki aynı yönden fotoğraflarının çekilerek gönderilmesini talep etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yaptığı araştırmalar sonrasında herhangi bir izin almadan çekilen ring sahneleri için 2017’nin en çok beklenilen filmi olarak gösterilen Recep İvedik 5 filmine soruşturma açıldı. Soruşturmanın akıbeti ve nasıl sonuçlanacağı ise büyük merak konusu.

İşte Olaylı Filmin Fragmanı

16 Şubat’ta gösterime girecek olan Recep İvedik 5’in Bartın Dervişoğlu Sinemaları’nda gösterime girmesiyle birlikte oluşturulacak olan güncel seans bilgileri hakkında bildirim almak için mail bültenimize abone olabilirsiniz.

[wysija_form id=”3″]

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here