S.H.I.E.L.D. Ajanları yeni sezonda ATV’de

Dünyanın en önemli süper kahramanlarına ev sahipliği yapan MARVEL’ın 2013 yılında yayımlamaya başladığı dizisi artık ATV’de.

Yönetmenliğini Joss Whedon’un yaptığı dizide, Phil Coulsons rolünü Clark Gregg oynamaktadır. Ajan Phil Coulson S.H.I.E.L.D. için küçük bir ekibi bir araya getirir. Onlar, yeryüzündeki doğaüstü olayları, tehditleri ve dünyayı kurtarmak için çalışırken her bir olay, işbirliği ve marifetleriyle ekibi test edecektir.

S.H.I.E.L.D. ekibi, ilk başta süper güçleri olmayan normal insanları bir araya getirip, dünya üzerindeki süper güçlü insanları kontrol altına alma ve dünyaya ve insanlığa zarar verenleri etkisiz hale getirmeyi hedefleyen bir ekiptir. Etkileyici güneş gözlüğüyle ekibin lideri konumunda olan Ajan Phil Coulson’un (Clark Gregg) yanı sıra, Ajan Melinda May (Ming-Na Wen), Ajan Grant Ward (Brett Dalton), Ajan Leo Fitz (Jain de Caestecker), Ajan Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) ve kendisini süper güçlü bu insanları bulmaya adamış, bilgisayar kurdu Skye (Chloe Bennet)’ın baş rollerini paylaştığı dizide mükemmel bir bilim-kurgu konsepti sizleri bekliyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here