Saç Renginiz Kişiliğinizi Gösterir

Aslında her insan yaşamında kendi ruh haline göre saç rengini boyamayı düşünmüştür. Sarı, kızıl, kumral her rengin saç modasında ayrıca bir yeri vardır. Saç şekli ve kesimi de önemli bir boyuttadır.

Aslında her insan yaşamında kendi ruh haline göre saç rengini boyamayı düşünmüştür. Sarı, kızıl, kumral her rengin saç modasında ayrıca bir yeri vardır. Saç şekli ve kesimi de önemli bir boyuttadır.

Sarı saça sahip insanlar genelde fikirlerinde gerçekçi olan, hevesli çeşitli konularda kabiliyetleri vardır. Değişikliğe çok önem verirler. Saç renklerinin verdiği hazdan kaynaklanan durumları vardır. Sürekli değişiklik isterler. Bu onların çok hoşlarına giderler. Çalışmayı azimli olmayı severler. onların saç renkleri gerçek hayatlarında tam da kişiliklerini yansıttıklarını düşünürler. Sarışın kimseler hep kendi sözlerini etrafındakilere geçirmek isterler. Dış görünüşlerine modaya çok önem verirler. Alışveriş yapmak kuaföre gitmek onlar için vazgeçilmezdir.

Kızıl saça sahip insanlar ev hayatını sever alıştıkları ortamı bırakmak onlara çok zor gelir. Yaşamlarında tedbirli, titiz ve sevgi doludurlar. Koyu saç rengine sahip kişiler ise açık renge sahip kişilerden çok daha farklıdırlar. Dikkat isteyen konularda daha bir titizlikle çalışırlar. Enerjilerini kullanırken daha dikkatlidirler. Sanata yönelik kabiliyetleri oldukça yüksektir. Saçın inceliği ve kalınlığı da ayrı bir konudur.

Her insan saç rengi yapısı inceliği kalınlığı farklılık gösterir. Moda olan renkleri uygulamak herkesin hoşuna gidebilir. Ama bunun yanında kendisine ne kadar yakıştığı da göz önünde bulundurmak gerekir.

Saç rengini boyarken kendi kişilik özelliklerini de dikkate alınmasında fayda sağlar. İnce telli saçlar genel de yumuşak saçlı kişilerdir. Kalın telli saça sahip insanlarda saç özelliklerini de kişilik özelliklerine de bazen doğru orantıda olabilir. Ne ince ne de kalın telli saçlarda ise sağlığın göstergesi de olabiliyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here