Bartın Sinema Seansları

“Sonsuz Aşk” Bartın Sinemasında!

"Bordo Bereliler Suriye" Bartın Dervişoğlu Sinema Salonunda gösterimde. İşte filme ve Bartın sinema seanslarına dair tüm detaylar.

“Tatlım Tatlım” Bartın Sinemasında

"Tatlım Tatlım" Bartın Dervişoğlu Sinema Salonunda gösterimde. İşte filme ve Bartın sinema seanslarına dair tüm detaylar.

“Bordo Bereliler Suriye” Bartın Sinemasında!

"Bordo Bereliler Suriye" Bartın Dervişoğlu Sinema Salonunda gösterimde. İşte filme ve Bartın sinema seanslarına dair tüm detaylar.

“Şirinler 3: Kayıp Köy” Bartın Sinemasında

"Şirinler 3: Kayıp Köy" Bartın Dervişoğlu Sinema Salonunda gösterimde. İşte filme ve Bartın sinema seanslarına dair tüm detaylar.

“Recep İvedik 5” Bartın Sinemasında

"Recep İvedik 5" Bartın Dervişoğlu Sinema Salonunda gösterimde. İşte filme ve Bartın seanslarına dair tüm detaylar.

Recep İvedik 5’e Soruşturma Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Recep İvedik 5 filminde geçtiğimiz boks sahnelerinin çekildiği yerler amacıyla izin alınmadığı sebebiyle tahkîkat başlattı.

Amasra, Arapların Dizi Çekim Alanı Oldu

Güzelliği ile her göreni kendine hayran bırakan Amasra, bugünlerde Kuveyt ülkesinin sevilen dizisi "Kırılmış Kalpler"in setine ev sahipliği yapıyor.

Diziler Neden Erken Final Yapar?

Öncelik olarak dizi film teriminin ne anlama geldiğine bakalım. Dizi film, uzun soluklu bir iştir. Televizyon kanallarında yayınlanmak üzere çekilen, birçok bölümden oluşan ve...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yine Ekran Başına Kitledi

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitledi. Bu akşam 20.00 itibariyle ATV...

Sosyal Medya

1,970BeğenenlerBeğen
10TakipçilerTakip Et
1,651TakipçilerTakip Et
2,609TakipçilerTakip Et

Son Eklenenler