Bartın Sinema Seansları

Karanlığın Elli Tonu

Serinin ilk filmi olan "Grinin Elli Tonu" ile dünya genelinde büyük başarı elde eden ekip, ikinci film "Karanlığın Elli Tonu" ile beyaz perdede!

John Wick 2

Başrollerinde Ruby Rose, Keanu Reeves gibi önemli isimlerin oynadığı, serinin ikinci filmi John Wick 2, Bartın Dervişoğlu Sinemaları'nda!

Olanlar Oldu

"Olanlar Oldu" filmine ait Bartın Dervişoğlu Sinemalarında yer alan güncel seans bilgilerine Bartın Yaşam üzerinden ulaşabilirsiniz.

Moana

"Moana" filmine ait Bartın Dervişoğlu Sinemalarında yer alan güncel seans bilgilerine Bartın Yaşam üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çalgı Çengi: İkimiz

"Çalgı Çengi: İkimiz" filmine ait Bartın Dervişoğlu Sinemalarında yer alan güncel seans bilgilerine Bartın Yaşam üzerinden ulaşabilirsiniz.

Recep İvedik 5’e Soruşturma Açıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Recep İvedik 5 filminde geçtiğimiz boks sahnelerinin çekildiği yerler amacıyla izin alınmadığı sebebiyle tahkîkat başlattı.

Diziler Neden Erken Final Yapar?

Öncelik olarak dizi film teriminin ne anlama geldiğine bakalım. Dizi film, uzun soluklu bir iştir. Televizyon kanallarında yayınlanmak üzere çekilen, birçok bölümden oluşan ve...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yine Ekran Başına Kitledi

Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta da izleyicilerini ekran başına kilitledi. Bu akşam 20.00 itibariyle ATV...

Kiralık Aşk Final mi Yapıyor?

Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un yer aldığı Kiralık Aşk dizisi son zamanlarda final yapması ile gündeme gelmiş durumda. Atv ekranlarının en çok izlenen...

Sosyal Medya

1,716BeğenenlerBeğen
3TakipçilerTakip Et
415TakipçilerTakip Et
167TakipçilerTakip Et

Son Eklenenler