Sodexo ve Avansas’tan avantajlı iş birliği

Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri olan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Türkiye’nin lider online işyeri alışveriş marketi Avansas ile el ele vererek önemli bir iş birliğine imza atıyor

 

Bugüne kadar dünya çapında milyonlarca insanın hayatına dokunan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Sodexo Club çatısı altında avantajlar sunmaya devam ediyor. Sodexo’nun Türkiye’nin internetteki ilk ve en büyük işyeri alışveriş marketi Avansas.com ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle Sodexo müşterileri Avansas.com’da KDV hariç 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL indirim kazanıyor. Bu indirim avantajı kırtasiyeden gıdaya, teknolojiden temizlik malzemelerine 5.000’den fazla üründe iş yerinizin tüm ihtiyaçları için geçerli.

İş birliğinin diğer ayağında ise Avansas.com müşterileri de yeni Sodexo Restaurant Pass yemek kartı ve çeki müşterisi olarak üç ay boyunca verdikleri her 1.000 TL tutarındaki Restaurant Pass siparişi için 50 TL değerinde Sodexo Gift Pass hediye çeki kazanıyor. Kampanyanın 2016 sonuna kadar devam etmesi planlanıyor.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here