Teknosa Bartın’da Personel Alımı Yapacak

Türkiye'deki teknoloji mağazaları arasında önemli bir yere sahip olan Teknosa, Bartın Şubesi için personel alımı yapacak.

Türkiye’deki teknoloji mağazaları arasında önemli bir yere sahip olan Teknosa, Bartın Şubesi için personel alımı yapacak.

Teknosa, Bartın’da yer alan şubesi için en az lise mezunu personel alımı gerçekleştirecek. Teknoloji ürünleri konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi olan adaylar arasından tercih yapacak olan Teknosa, teknoloji ürünlerini araştırmaya meraklı olan adayları bir adım ön planda tutacak.

Daha önce perakendecilik sektöründe ve teknoloji ürünleri satışı konusunda deneyimli olan adayların başvurularını değerlendirecek olan Teknosa, ekip çalışması konusunda yatkın ve insan ilişkileri yönü kuvvetli olan takım arkadaşları arıyor.

Satış departmanında çalışacak personel arayışında olan Teknosa, Microsoft Office programlarına hakim olan adayların başvuru gerçekleştirmesini tercih ederken, aynı zaman esnek çalışma saatleri konusunda uygun olan ekip arkadaşları arıyor. Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili olan erkek adayların başvurabileceği kadro için, Bartın’da ikâmet ediyor olmak da diğer şartlardan bir tanesi.

Teknosa, Bartın mağazası içerisinde satılan ürünler için müşterilere danışmanlık yaparak, ürünlerin satışını gerçekleştirebilecek kapasitede personel alımı yapacak. Müşterilerin mağazadan memnun ayrılmasını sağlayacak ve alışveriş sürekliliğine katkı sağlayabilecek adaylar arasından tercih yapacak olan Teknosa, standlarda yer alan ürünlerin temizlik ve düzeniyle yakından ilgilenecek personel arıyor.

Başvuru yapan adaylar arasından uygun görülenler telefon ile aranarak iş görüşmesine davet edilecek.

Teknosa iş ilanı kapsamında 1 (bir) adet personel alımı yapacak.

Başvurmak için aşağıda yer alan linki kopyalayarak adres çubuğu kısmına yapıştırabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teknosa-ic-ve-dis-ticaret-a-s-magaza-satis-danismani-bartin-1739331
  • Siz de personel ihtiyaçlarınızı info@bartinyasam.com‘a göndererek daha geniş kitlelerden başvuru alarak personel ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 
  • Eğer iş arıyorsanız, aşağıda yer alan bülten aboneliğinden güncel mail adresiniz ile abone olarak güncel Bartın iş ilanlarından anından haberdar olabilirsiniz.

Sende bir yorum yaz :

Please enter your comment!
Please enter your name here